• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Bardzo mocne „Najnowsze Trendy w Stomatologii”

ms
01-03-2017, 07:35
Bardzo mocne „Najnowsze Trendy w Stomatologii” XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo Szkoleniowa „Najnowsze Trendy w Stomatologii"
„Nazwiska nie grają” - to w sporcie, kongresy naukowe rządzą się zgoła innymi prawami. W ich przypadku lista wykładowców w zasadzie w stu procentach decyduje o wartości merytorycznej wydarzenia. Można zatem już teraz przyjąć, że XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo Szkoleniowa „Najnowsze Trendy w Stomatologii” (17 – 19 marca 2017 r. w Międzyzdrojach) skazana jest na sukces.

W przypadku trzeciej edycji „Najnowszych trendów w stomatologii” sukcesem będzie przeświadczenie uczestników, iż ich nieobecność w Międzyzdrojach byłaby dużym błędem. Można tego błędu uniknąć - wystarczy zarejestrować się jako gość XVIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo – Szkoleniowej.

Wartość konferencji naukowej, zorganizowanej w Amber Baltic w Międzyzdrojach, wyznaczać będą nazwiska nieobojętne dla każdego, kto na co dzień związany jest z branżą stomatologiczną: dr n. med. Wojciech Bednarz; dr hab. n. med. Elżbieta Dembowska; prof. dr hab. Marzena Dominiak; prof. dr hab. n. med. Katarzyna Emerich; prof. Tomasz Gedrange; prof. Mariusz Lipski; dr n. med. Piotr Okoński; dr n. med. Marleta Zienkiewicz (kolejność alfabetyczna).

   „Najnowsze Trendy w Stomatologii” 2016

Ta krótka lista gwarantuje nie tylko najwyższą jakość merytoryczną wykładów, ale także niepowtarzalny, zapadający w pamięć przekaz treści istotnych dla dbających o rozwój zawodowy, lekarzy dentystów.

Oto dowód w postaci programu „Najnowszych Trendów w Stomatologii”

   „Najnowsze Trendy w Stomatologii” 2016

Codzienna praca lekarzy dentystów, także ta w sposób modelowy wykorzystująca najnowsze osiągnięcia nauki, boleśnie styka się z realiami społeczno – gospodarczymi funkcjonowania w zawodzie.

Od tych trudnych zagadnień nie uciekają animatorzy konferencji w Międzyzdrojach organizując sesję samorządową ”Opieka stomatologiczna i problemy związane z wykonywaniem zawodu lekarza dentysty w Polsce”. Może być ciekawie, gdyż zapowiadany jest udział lekarzy senatorów i posłów z województwa zachodniopomorskiego oraz aktywnych działaczy samorządu lekarskiego. Organizatorzy liczą także na udział w debacie przedstawicieli Ministerstwa Zdrowia.

   „Najnowsze Trendy w Stomatologii” 2015

Na szczęście nie są to tematy interesujące tylko lekarzy dentystów. Świadczy o tym fakt, iż Konferencja została objęta patronatem honorowym: Olgierda Geblewicza, marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Piotra Krzystka, prezydenta Szczecina oraz Leszka Tomasza Dorosza burmistrza Międzyzdrojów. Patronat medialny nad Konferencją objęła m.in. TVP3 Szczecin.

Organizatorem Konferencji jest Okręgowa Izba Lekarska w Szczecinie. 

   „Najnowsze Trendy w Stomatologii” 2015

POLECAMY W SERWISACH