• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

BAD partnerem AWDC FDI 2016 w Poznaniu

ms
18-11-2015, 11:01
BAD partnerem AWDC FDI 2016 w Poznaniu BAD współorganizatorem AWDC FDI 2016
Be Active Dentist znalazł się wśród ścisłego grona organizacji, współtworzących największe wydarzenie w historii polskiej stomatologii - AWDC FDI 2016.

Oznacza to, że BAD dołączył do zacnego grona polskich organizatorów Światowego Dorocznego Kongresu Stomatologicznego FDI (FDI Annual World Dental Congress) w 2016 r. w Poznaniu, a więc: Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Naczelnej Rady Lekarskiej, spółki Exactus i Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Czy to ważne wydarzenie? Ważne! Dla FDI, PTS, NRL, MTP i spółki Exactus. Ważne może przede wszystkim dla Polski gdyż nasz kraj na decyzję o organizacji kongresu FDI czekał …114 lat (wówczas to FDI AWDC przeprowadzono po raz pierwszy).

Co o znaczeniu BAD w organizacji FDI mówi prof. Marek Ziętek, rektor UM we Wrocławiu i Ambasador „Be Active Dentist”:

organizatorzy kongresu FDI w Polsce liczą na pomoc lekarzy i studentów z BAD. Wśród starszych lekarzy bardzo trudno dziś znaleźć zaangażowanych ludzi. Albo chcą coś zrobić, ale za pieniądze, albo jeszcze przed imprezą wypinają pierś do orderów. To bardzo smutnie, ale czasy tzw. działalności społecznej mijają. Członkom BAD jeszcze się chce, są pełni energii i zaangażowania. To ogromny kapitał, który takie „dinozaury” jak ja (chociaż jest ich naprawę niewielu), powinny umiejętnie wykorzystać, wspierając ich i pomagając. I kierować, aby mogli ominąć rafy, na których my się rozbijaliśmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH