PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

A Ty dlaczego zarejestrujesz się na Kongres?

ms
11-01-2016, 07:10
A Ty dlaczego zarejestrujesz się na Kongres? Zaproszenie do Poznania na FDI (foto: archiwum)
3 listopada 2015 r. ruszyła rejestracja na Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny, który w od 7 do 10 września 2016 r. odbędzie się w Poznaniu. Co sprawia, że lekarze dentyści z całego świata tak chętnie zgłaszają udział w tym wydarzeniu?

Powód 1: Wszyscy tu będą
Organizatorem (franczyzodawcą) Kongresu jest FDI, czyli Światowa Federacja Dentystyczna – organizacja skupiająca stowarzyszenia dentystyczne z całego świata. Do FDI należy około 200 stowarzyszeń i towarzystw naukowych ze 130 krajów. Dla wielu stomatologów Kongres FDI – niezależnie od miejsca – jest stałym punktem w kalendarzu.

Powód 2: Nauka na najwyższym poziomie
Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny to znakomita okazja to poszerzenia wiedzy i rozwoju umiejętności praktycznych. Wykładowcami i prowadzącymi warsztaty są najlepsi specjaliści z całego świata. Pierwsze nazwiska wykładowców dostępne są już na www.fdi2016poznan.org. Wszystkie wykłady będą tłumaczone na język polski.

Powód 3: Praktycznie każdego dnia
Silnym atutem Kongresu FDI w Poznaniu będzie różnorodna część warsztatowa, począwszy od stomatologii zachowawczej z endodoncją, przez protetykę, ortodoncję, periodontologię, chirurgię stomatologiczną i implantologię, na leczeniu zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych kończąc.

Powód 4: Nowości z kraju i zagranicy
W ramach Kongresu odbywa się Światowa Wystawa Sprzętu i Materiałów Stomatologicznych – World Dental Exhibition (CEDE wróci dopiero w 2017 r.). Organizatorzy spodziewają się, że do Polski przyjedzie wiele tzw. firm-matek z całego świata (takie firmy mogą stanowić nawet 60 proc. wszystkich wystawców). W ostatnich latach liczba wystawców prezentujących produkty w trakcie kolejnych edycji Kongresu grubo przekraczała 200.

Powód 5: Decyzje ważne dla wszystkich
Nie ma innego wydarzenia stomatologicznego, które ma taki wpływ na kierunki polityki zdrowotnej. To wszystko zasługa uczestników Parlamentu Stomatologicznego FDI. Udział w jego pracach jest możliwy wyłącznie dla delegatów, ale zdecydowanie wszyscy są beneficjentami działań podjętych przez Parlament.

Powód 6: Relaks w międzynarodowym towarzystwie
Kongres FDI to nie tylko nauka, ale również spotkania z przyjaciółmi i bogaty program wydarzeń towarzyszących. Szczególne wrażenie robi ceremonia otwarcia (zaproszeni są wszyscy), której stałym elementem są nie tylko występy artystyczne, ale także prezentacja flag. To moment, który najlepiej obrazuje międzynarodowy charakter wydarzenia

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Exactus   PTS   Kongres_FDI_2016   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH