PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

230 stomatologów uczestniczyło w V zjeździe Implant Masters Poland

js
23-09-2015, 11:51
230 stomatologów uczestniczyło w V zjeździe Implant Masters Poland dr. Fernando Rojas-Vizcaya
Zjazd, którego prestiż budowało znane w implantologii nazwisko: dr Fernando Rojas-Vizcaya, odbył się pod auspicjami Implant Masters Poland.

-  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze świetnej frekwencji Zjazdu. Mieliśmy na sali ponad 230 osób, co jest wyraźnym sygnałem, że spotkania organizowane przez IMP są potrzebne polskim lekarzom – ocenił zjazd dr Tomasz Cegielski, prezes stowarzyszenia implantologicznego „Implant Masters Poland”.

Wykładowcą numer jeden zjazdu był dr. Fernando Rojas-Vizcaya: fundator i dyrektor Śródziemnomorskiego Instytutu Protetycznego (Mediterranean Prosthodontic Institute), adiunkt na wydziale Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Północnej Karoliny w Chapel Hill w Stanach Zjednoczonych, właściciel praktyki stomatologicznej Clinica Rojas-Vizcaya w Castellon dela Plana (Hiszpania), specjalizujący się głównie w przypadkach kompleksowego leczenia implantoprotetycznego.

Kolejne spotkanie organizowane przez IMP zaplanowano na jesień 2016 r. Są zamiary sprowadzenia do Polski nie jednego, ale być może kilku światowej sławy wykładowców z dziedziny implantologii stomatologicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH