BRIGHTALIGN CONFERENCE: wyjątkowe wydarzenie dedykowane stomatologom oraz ortodontom

ms
24-10-2019, 10:37
Już 30 listopada zapraszamy wszystkich Stomatologów oraz Ortodontów na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest BRIGHTALIGN CONFERENCE: Alignery jako potwierdzona metodyka kompleksowej rehabilitacji układu stomatognatycznego.

Wśród prelegentów, znany na całym świecie Aleksander Spesivtsev, lekarz stomatolog, ortodonta, wieloletni praktyk. Specjalizuje się w tematyce związanej z ortodoncją, przygotowywaniem planów leczenia oraz leczeniem nakładkami ortodontycznymi, wśród których znajdują się: podstawowy kurs pracy z korektorami, seminarium na poziomie zaawansowanym dla lekarzy z doświadczeniem w pracy z korektorami czy seminaria dotyczące ortodoncji dziecięcej. 

Wykład wygłosi także Beata Dronzikowska-Zając, lekarz stomatolog, ortodonta (Master of Science of Orthodontics), technik dentystyczny. W praktyce zawodowej koncentruje się na kompleksowym, interdyscyplinarnym leczeniu z uwzględnieniem prawidłowej funkcji układu stomatognatycznego i estetyki twarzy. Od 20 lat prowadzi prywatną praktykę ortodontyczną w Warszawie.

Zapisz się już dziś i poszerzaj z nami wiedzę z zakresu Ortodoncji, Protetyki i Estetyki!

Link do rejestracji oraz agenda wydarzenia

Bezprecedensowe w skali Europy forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej kluczowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej. Już 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.