Ewelina Barańska z tytułem Stomatolog Roku w powiecie koneckim

ms
02-07-2019, 10:29
Ewelina Barańska zdobyła tytuł Stomatolog Roku w powiecie koneckim w plebiscycie Hipokrates Świętokrzyski 2018.

Ewelina Barańska jako największy plus swojego zawodu wskazuje pracę z ludźmi, którą bardzo lubi. Satysfakcjonujące jest dla niej dojście do zamierzonych na początku leczenia efektów, szczególnie w ciężkich przypadkach, kiedy zarówno ona jak i pacjent są zadowoleni z wykonanej pracy. Jako stomatolog może poprawiać wygląd pacjenta, to także daje dużą satysfakcję.

Wśród wad pracy wymienia w rozmowie z echodnia.eu to, że jak każdy zawód medyczny stomatologia wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, często prywatnego. Pacjenci najczęściej chcą być przyjmowani w godzinach popołudniowych, często więc pracować trzeba aż do późnego wieczora.

Ewelina Barańska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Po studiach postanowiła wrócić, do swojej rodzinnej miejscowości. Stomatolog Roku podjęła decyzję o tym, aby założyć rodzinę i realizować się zawodowo w Sierosławicach.

W zawodzie jest od 2011 r. Pracuje we własnym gabinecie stomatologicznym, który uruchomiła sześć miesięcy temu. Jak przyznaje, odwlekała ten moment ze względów prywatnych. Prowadzenie swojej praktyki wymaga poświecenia znacznie większej ilości czasu i pracy.

Jej praktyka znajduje się przy miejscu zamieszkania, co sprawia, że pracuje w zasadzie przez całą dobę, a pacjenci próbują kontaktować się z nią także w dni wolne od pracy.

Więcej: echodnia.eu

Bezprecedensowe w skali Europy forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej kluczowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej. Już 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.