Ekscentryczny wątek stomatologiczny w Kac Vegas

ms
24-06-2019, 13:05
Stu Price  w filmie Kac Vegas traci zęba. Tego wymagał scenariusz. Grający w Kac Vegas aktor Ed Helms wczuł się tak w rolę, że faktycznie pozbawił się zęba.

Jeśli chodzi o szczerbaty uśmiech, jakim obdarzał widownię Stu Price, to nie był on wytworem sztuczek charakteryzatorów, ani rezultatem efektów specjalnych, o które nie trudno w dobie powszechnej digitalizacji. Aktor Ed Helms naprawdę nie miał zęba.

- Próbowaliśmy wielu sztuczek, ale żadna z nich nie przynosiła pożądanych efektów. W końcu powiedziałem ekipie, że jutro przyjdę bez zęba. Oczywiście nikt nie uwierzył mi, że tak rzeczywiście postąpię. Gdy faktycznie pojawiłem się na planie Kac Vegas bez zęba – zszokowałem wszystkich – relacjonuje całe zdarzenie Ed Helms.

Po chwili wyjaśnia. - Ok, to nie był prawdziwy ząb, ale implant. Wstawiono mi go gdy miałem 16 lat. To dość osobliwa historia, bo na miejscu mleczaka w tym miejscu nigdy nie pojawił się ząb stały. Z tak wyraźnym ubytkiem żyłem 10 lat – przyznał Ed Helms.  

- Oczywiście takie rozwiązanie skonsultowałem z dentystą, który stwierdził, że nie będzie problemu, gdy przez kilka miesięcy pozostanę szczerbaty. Na szczęście wszystko odbyło się bez komplikacji i teraz jak wyglądałem bez zęba mogę obejrzeć tylko na filmie wyjaśnia aktor.