Dentyści dla WOŚP

kan
25-01-2019, 11:10
Na aukcji w ramach projektu „PTS gra z WOŚP” zebrano 6 622 zł.

Siedmiu ekspertów Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zaangażowało się w charytatywną aukcję Jurka Owsiaka. Prof. Marzena Dominiak, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, doc. Jolanta Kostrzewa-Janicka, doc. Wojciech Bednarz, dr n. med. Maciej Michalak, dr n. med. Jacek Matys i lek. stom. Jakub Hadzik – przekazali na licytacje własną wiedzę i doświadczenie.

W serwisie Allegro pojawiło się siedem niepowtarzalnych aukcji, przeznaczonych dla lekarzy dentystów, którzy chcieliby nauczyć się czegoś podczas indywidualnych, często całodniowych spotkań z ekspertami. W puli znalazły się takie tematy jak: komórki macierzyste, nowoczesna diagnostyka, stomatologia laserowa, PRF, szyny relaksacyjne, pokrywanie recesji, autotransplantacja w praktyce.

Efekt był natychmiastowy. Przebijanie ofert zaczęło się od pierwszej chwili pojawienia się aukcji. Dentyści licytowali chętnie i wysoko. Najwięcej emocji (i walki) przyniosła propozycja doc. Wojciecha Bednarza (Periodontologiczny dzień zabiegowy), który obiecał nauczyć zwycięzcę wielu periodontologiczych sztuczek oko w oko. Ostatecznie za spotkanie z wiceprezydentem PTS trzeba było zapłacić ponad 2 000 zł! Emocje trwały do samego końca, niektóre oferty przebito dwukrotnie zaledwie w ciągu kilku godzin.

To miłe uczucie, gdy możemy pomyśleć, że dentyści – jako grupa – tak aktywnie włączają się w pomaganie.

PTS postara się, aby takie aukcje, stały się dobrą tradycją.