Medicover Stomatologia powiększa sieć placówek

ms
15-01-2019, 11:18
Nowe centrum Medicover Stomatologia zostało otwarte w gdańskim Olivia Business Centre. Na Pomorzu sieć posiada dwa centra w Gdańsku i w Gdyni, w całej Polsce obsługuje 114 foteli stomatologicznych w 27 lokalizacjach.

Nowe centrum Medicover Stomatologia to sześć wyposażonych w nowoczesny sprzęt gabinetów stomatologicznych, w tym specjalny gabinet dla dzieci. Mali pacjenci będą mieć możliwość skorzystania z bezstresowych wizyt adaptacyjnych oraz opieki pedodonty posiadającego dodatkowe kwalifikacje do leczenia dzieci, które trudno współpracują z dentystą.  

W ramach sześciu gabinetów dentystycznych pacjenci będą mieć dostęp do szerokiego zakresu specjalizacji i pełnej diagnostyki. Nowe centrum będzie świadczyć usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji dla dorosłych i dzieci, protetyki, stomatologii estetycznej, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii oraz pełnej diagnostyki RTG.

– Jesteśmy jednak świadomi, że pacjenci oczekują dziś więcej. Ważna jest dla nich dobra komunikacja, partnerskie podejście lekarza i przyjazne otoczenie. Wiemy również, jaką rolę odgrywa możliwość skorzystania ze wszystkich potrzebnych usług „pod jednym dachem”, w ramach jednej sieci – pozwala to zaoszczędzić czas i ułatwia proces leczenia. O tym wszystkim pamiętamy, rozwijając naszą markę, a urzeczywistnia się to w sposobie dostarczania usług, w szkoleniach naszego personelu, w wyglądzie centrów, a nawet w sposobie umawiania wizyt – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.