Jadach & Zadrożny Show !!!

ms
02-09-2018, 15:44
Nobliwy wykład może być wartościowy, nie musi być dla słuchaczy atrakcyjny, natomiast show, pojęcie zawłaszczone de facto przez branżę rozrywkową, to po prostu atrakcyjny pokaz. Nie bez przyczyny o wykładzie dr. n. med. Łukasza Zadrożnego oraz lek. dent. Radosława Jadacha można mówić w kategorii show.

Konwencja wykładu obu młodych naukowców wpisuje się w przesłanie Warsaw Dental Medica Show. Ma być merytorycznie, ale i atrakcyjnie. Wystarczy przejrzeć program WDMS, żeby się o tym przekonać.

Chętni i zaciekawieni mogą się wkrótce sami zorientować czy o postępowaniu chirurgicznym i właściwej higienie pozabiegowej można mówić w atrakcyjnej formule.

Dr n. med. Łukasz Zadrożny oraz lek. dent. Radosław Jadach będą starali się przekonać, że zabieg to nie wszystko. Sukces zależy również od diagnostyki, doboru sprzętu, materiałów oraz właściwych technik chirurgicznych. Ważna jest też higiena rany i monitorowanie pacjenta.

Organizatorzy wykładu informują o nim: żartobliwy show na najwyższym poziomie. Najlepsi chirurdzy młodego pokolenia na Warsaw Dental Medica Show.

Kiedy? Czwartek 6 września 2018 r.  11.30 - 12.30   oraz  14.00 -15.00

Gdzie? Sala wykładowa nr. 10, Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn pod Warszawą.

lek. dent. Radosław Jadach: absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Pracował w Zakładzie Ratownictwa Medycznego UM i Katedrze Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej i Przyzębia UM

Był lekarzem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej UM we Wrocławiu.

Uzupełniające szkolenia z zakresu zarządzania tkankami miękkimi w implantologii odbył w latach 2005-2013 w: Nowym Jorku, Berlinie, Stuttgarcie, Genui.

W 2009 r. rozpoczął szkolenie na Uniwersytecie w Nowym Jorku: w ramach Linhart Continuing Dental Education Program Implant Continuum Education NYU & OSIS & CEIA, które zakończył w sierpniu 2012 i uzyskał certyfikat Uniwersytetu w Nowym Jorku.

Jest wykładowcą i szkoleniowcem na sympozjach i konferencjach krajowych i zagranicznych.

We własnej praktyce skupia się głównie na technikach mikrochirurgii tkanek miękkich oraz rozległej chirurgii odtwórczej wyrostka zębodołowego na potrzeby implantologii.

Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce zastosował zabieg dekortykacji przedortodontycznej za pomocą piezotomu. Pierwszy stworzył klasyfikację anatomicznych wskazań do zabiegu uniesienia dna zatoki szczękowej z dostępu od strony podniebienia twardego

dr n. med. Łukasz Zadrożny: absolwent wydziału lekarsko - dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Obrona pracy doktorskiej z wyróżnieniem w 2018 r. Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej w Warszawie. Starszy wykładowca w zakładzie propedeutyki i profilaktyki stomatologicznej WLD WUM, visiting lecturer, University Santiago de Compostela, Hiszpania.

Prowadzi zajęcia dydaktyczne z przedklinicznej stomatologii zachowawczej, endodoncji i materiałoznawstwa stomatologicznego ze studentami WLD WUM oraz z przedklinicznej endodoncji ze studentami English Dentistry Division.

Autor 21 publikacji pełnotekstowych, wykładowca na 31 naukowych konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Uczestnik szkoleń międzynarodowych głównie z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologicznej w Seulu, Monachium, Frankfurcie, Norymberdze, Zurychu, Rio de Janeiro, Salt Lake City, Wiedniu, Bratysławie, Sao Paulo, Seulu.