Pies zatrudniony do wyrywania zęba

smn
17-06-2016, 10:29
Jedni chodzą do dentysty by wyrwać ząb, a inni szukają mniej oklepanych sposobów ekstrakcji.

Problemem był ząb mleczny. Przez wiele tygodni trzymał się na „nitce” i kiwał na wszystkie strony, jednak dziesięcioletnia Sidney Vasquez nie pozwalała zaprowadzić się do dentysty. Gdy problem nabrzmiał już tak, że dłużej nie można było nic nie robić, ojciec dziewczynki wpadł na mało oryginalny pomysł, by ząb wyrwać za pomocą drzwi i sznurka.

W ostatnim momencie starszy brat Sidney zaproponował, żeby ząb zamiast do klamki przywiązać do psiego ogona!  Pomysł okazał się świetny. Wystarczyło, że Sidney rzuciła psu piłkę i mleczak natychmiast wypadł.

Z dociekań infoDENT24.pl wynika, że rodzice  mają nieograniczoną inwencję, jeśli dochodzi do konieczności pozbycia się mlecznego zęba dziecka. I to oni są główną "siłą sprawczą" podczas zabiegu ekstrakcji. Naliczyliśmy 58 różnych sposobów wyrywania zębów, wszystkie dziwaczne.

Więcej: 6abc.com

Czytaj także:
10 odlotowych metod wyrywania zębów

Bezprecedensowe w skali Europy forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej kluczowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej. Już 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.