PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

zumi.pl łowi dentystów na ranking

ms
20-05-2015, 11:28
zumi.pl łowi dentystów na ranking zumi.pl tworzy ranking dentystów
Serwis internetowy zumi.pl zorganizował ranking najlepszych gabinetów stomatologicznych w Polsce. O co w tym wszystkim chodzi?

To jedna z akcji, której celem jest zwiększenie „klikalności" na platformie zumi.pl. Wszak tam gdzie większy ruch, większe prawdopodobieństwo nawiązania współpracy z reklamodawcami. Poza tym każda tego typu rywalizacja sprzyja pozyskaniu kolejnych wpisów z namiarami na kolejnych dentystów, a to czyni bazę bardziej atrakcyjną dla użytkowników - potencjalnych pacjentów.

W taki sposób autorzy rankingu promują swoją akcję:
Każdy z nas szuka dobrego stomatologa, któremu możemy w pełni zaufać. Chcemy Wam pomóc w tych poszukiwaniach dlatego zapraszamy Was do głosowania w rankingu na najlepszy gabinet dentystyczny w Polsce. Ranking trwa do 31 maja (raczej jego tworzenie - przy. red.). Każdy użytkownik może zagłosować raz na 24 h. Jeśli już znaleźliście swojego zaufanego stomatologa, podzielcie się tym z nami pisząc opinie pod konkretnym gabinetem.

Na dwanaście dni przed końcem głosowania w rankingu prowadzi: NZOZ Samed - Poradnia Stomatologiczna, Poznań, ul. Grochowska 73/1 (1418 głosów), ktory wyprzedza  Piotra Florczaka Stomatologię z Kielc, ul. Warszawska 108 (1232 głosy), oraz Cichoń Stomatologię, Kraków, ul. Borelowskiego - Lelewela 13 (1218 głosów).

Wśród internetowych komentatorów pojawiają się głosy, że w ciągu kilku dni liczne grono zwolenników uzyskują praktyki, które wcześniej w bazie danych zumi.pl nie istniały, ale taka jest właśnie logika tworzenia tego typu rankingów.

Przy okazji zumi.pl wyjaśnia w jaki sposób można obniżyć koszty leczenia stomatologicznego. Oto cała tajemnica:
Jeżeli chcesz (albo po prostu musisz) skorzystać z usług prywatnych gabinetów stomatologicznych, nie decyduj się na usługi pierwszego napotkanego. Porównaj cennik usług innych placówek, bo może okazać się, że pozostałe oferują atrakcyjniejsze koszty (dlaczego nie ceny? - przyp. red.) - przy zastosowaniu tych samych materiałów.

Więcej: zumi.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH