PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zakupy w internecie krok po kroku z Dental Tree

ms
05-03-2018, 08:33
Zakupy w internecie krok po kroku z Dental Tree Zakupy z Dental Tree
Na gości Targów Krakdent z kilkoma atrakcyjnymi niespodziankami czeka Dental Tree.  Warto zatem w trakcie trzech targowych dni wygospodarować kilka chwil, aby odwiedzić stoisko dynamicznie rozwijającego się dostawcy materiałów stomatologicznych (sala Dunaj stoisko D84).

O obecności Dental Tree na Targach Krakdent opowiada Joanna Krawczyk.

Niespodzianek, chociażby były najmilsze, nie należy zdradzać, zatem pozwolę sobie na ogólne stwierdzenie, czekamy na naszych gości. Mogę jedynie zapewnić, że nie zawiodą się.

Cieszymy się na spotkania z osobami odwiedzającymi nasze stoisko. Dla takiej firmy jak nasza, której oferta dostępna jest wyłącznie w internecie, targi stomatologiczne są wyjątkową okazją do zaprezentowania w realu nie tyle oferty, co zasad działania. Jedną z nich, zapewne niespotykanych powszechnie, jest zasada „taniej niż najtańszy”, zgodnie z którą ustalamy najbardziej atrakcyjne ceny naszych produktów bazując na cenach rynkowych. Na czym to polega?

Otóż systematycznie, dzień po dniu, godzina po godzinie badamy w jakich cenach dostępne są materiały stomatologiczne na rynku. O ile zauważymy, że nasz produkt nie jest najtańszy, natychmiast obniżamy jego cenę co najmniej do minimalnej osiągalnej na rynku. Oczywiście czekamy także na podobne sygnały od naszych partnerów. Efekt jest taki, że ponad 90 proc. naszej oferty ma zawsze najlepszą cenę.

Przy takim samym produkcie o sprzedaży decyduje jego cena oraz sprawność dostawy. W zasadzie mogę zagwarantować, że jeśli zamówienie dotrze do nas do godz. 15.00, to zostanie ono wysłane jeszcze tego samego dnia.

Podczas targów Krakdent naszym gościom chcemy pokazać, że zakupy w internecie są tanie, bezpieczne, wygodne i nie zajmują wiele czasu. W tym celu każdy chętny zostanie w przyjaznej atmosferze krok po kroku przeprowadzony przez algorytm zamawiania materiałów stomatologicznych w internecie.

Pokażemy jakie to proste  i pomożemy uczynić pierwszy krok w kierunku internetowych zakupów. Oczywiście dla tych rozpoczynających procedurę internetowych zakupów na potrzeby prowadzonego gabinetu stomatologicznego, ale także dla naszych stałych klientów mamy miłe niespodzianki. Wystarczy skierować swoje kroki do hali Dunaj stoisko Dental Tree D84.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dental Tree   internet  

POLECAMY W SERWISACH