PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Z Izraela do Polski po leczenie stomatologiczne

kan
27-03-2018, 10:28
Z Izraela do Polski po leczenie stomatologiczne Trwa kampania promująca polską stomatologię na rynku izraelskim (fot. pixabay)
Coraz więcej pacjentów z Wielkiej Brytanii i Norwegii, a ostatnio również z Izraela przylatuje do Lublina na leczenie zębów. Powodem są oczywiście kilkakrotnie niższe ceny niż w ich własnym kraju.

Jak poinformowała Dziennik Wschodni  dr n. med. Agnieszka Krawczyk, właścicielka kliniki stomatologicznej Beauty Dental Clinic w Lublinie, jej przychodnia ma coraz więcej pacjentów, głównie z Wielkiej Brytanii,  przyjeżdżają nawet całe rodziny z dziećmi. Ostatnio rośnie też liczba leczących się w tej placówce Norwegów – przyznaje. – Dotychczas mieliśmy też pojedynczych pacjentów z Norwegii, ale ostatnio ich liczba rośnie.

Z Wysp przyjeżdżają do Lublina głównie Polacy, a z Norwegii rodowici mieszkańcy. Korzystają przede wszystkim ze świadczeń z zakresu implantacji, a także protetyki.

Beauty Dental Clinic bierze udział w kampanii skierowanej na rynek brytyjski, którą od stycznia prowadzi Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej. Dziś konsorcjum promuje głównie leczenie, ale w przyszłości chce zapewnić swoim pacjentom kompleksową ofertę – łącznie z informacją o noclegach, dojeździe, a nawet o wydarzeniach kulturalnych w regionie.

Według szacunków Michała Janiszka z agencji INB Marketing, która obsługuje kampanię, w Wielkiej Brytanii rośnie liczba potencjalnych nowych klientów i tych, którzy już korzystają z usług lubelskich stomatologów. Tygodniowy pobyt w Polsce razem z przelotem wynosi ich taniej, niż wizyta i skorzystanie z takiej usługi w Wielkiej Brytanii. Zdarza się, że różnica w cenie jest nawet pięcio- lub sześciokrotna. 

Kampania reklamowa jest też prowadzona na rynku izraelskim. Ma duże szanse powodzenia dzięki dogodnym połączeniom lotniczym Lublina i Tel Avivu. Pacjenci z Bliskiego Wschodu są zainteresowani przede wszystkim wykonaniem implantów, pisze Dziennik Wschodni

Więcej: dziennikwschodni.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH