• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybielanie zębów: ceny spadają

jegostrona.pl/szaft
19-11-2014, 12:43
Wybielanie zębów: ceny spadają Początkowo w Polsce wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym było kojarzone z bardzo wysoką ceną, a przez to z usługą dla celebrytów (fot. Fotolia/PTWP)
Na zabieg wybielania zębów stać coraz więcej Polaków. Ceny w ostatnich latach mocno spadły. Metoda laserowa, uważana obecnie przez wielu stomatologów za najskuteczniejszą, to koszt ok. 800 zł.
- Początkowo w Polsce wybielanie zębów w gabinecie dentystycznym było kojarzone z bardzo wysoką ceną, a przez to z usługą dla celebrytów, ale rynek i czasy zweryfikowały to. Ceny znacznie spadły, a sam zabieg stał się na tyle popularny, że dzisiaj korzystają z niego wszyscy, bez względu na status społeczny - przekonuje na portalu jegostrona.pl Michał Gąsior, dyrektor marketingu gabinetu dentystycznego SmileSPA.

Na portalu czytamy również m.in., że zabieg wybielania w gabinecie dentystycznym można wykonać za pomocą kilku metod, m.in. specjalnych nakładek, lamp lub lasera. Pierwsza metoda trwa do czterech tygodni, a jej koszt wynosi od 600 zł do 1000 zł. Zabieg wykonywany za pomocą lampy to koszt od 500 do 3000 tys. zł, w zależności od liczby zębów. Kończy się on po jednej wizycie. Z kolei za laserowe wybielanie płaci się średnio od 800 do 1500 zł.

Więcej: jegostrona.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH