PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wszystkie światła na gwiazdy CEDE

ms
12-05-2017, 08:35
Wszystkie światła na gwiazdy CEDE Konkurs „Gwiazdy CEDE”
Produkty dedykowane branży stomatologicznej, w podziale na kategorie: sprzęt, materiały, profilaktyka, IT oraz edukacja - można zgłaszać tylko do końca maja, aby stojące za nimi firmy zdążyły wziąć udział w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE”.

Głosowanie wyłoni najlepsze, najciekawsze i najpraktyczniejsze – w opinii środowiska stomatologicznego – produkty dostępne na polskim rynku.

„Gwiazdy CEDE” - korzyści uczestnictwa w konkursie:
·      nowa, pionierska formuła, w której o przyznaniu laurów decydują praktycy;
·      brak opłat za zgłoszenie produktu;
·      jasne zasady głosowania;
·      nowe bezpłatne kanały promocji produktu: portal www.cedenews.pl, strona cede.pl, profile społecznościowe CEDE (Facebook, Twitter itp.), baza uczestników CEDE; media branżowe;
·      bezpłatny wywiad z przedstawicielem firmy na www.cedenews.pl;
·      wydłużony czas promocji produktu – ponad 3 miesiące zamiast 3 dni;
·      możliwość zaangażowania do konkursu własnych klientów; kontent na strony internetowe oraz profile FB;
·      pamiątkowe statuetki i dyplomy;
·      zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 września (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A – tzw. „Aleja Gwiazd”;
·      dobrze wypozycjonowane linki do produktów zostają w internecie na zawsze.

Udział w konkursie (dla zgłaszających i głosujących) Gwiazdy CEDE jest bezpłatny. Producent lub dystrybutor może zgłosić (online, przez panel wystawcy do 30 maja) maksymalnie jeden produkt w jednej kategorii. Głos będzie można oddać wyłącznie po odwiedzeniu strony www.cedenews.pl i zarejestrowaniu się w panelu użytkownika. Uczestnicy mogą oddać jeden głos w jednej tylko kategorii lub oddać po jednym głosie w każdej z kategorii. System umożliwia wyłącznie jednokrotne wskazanie faworyta.

„Gwiazdy CEDE” – jak działa, czyli pięć kroków wystawcy:
1.    Odwiedź panel wystawcy.
2.    Odszukaj zakładkę „Gwiazdy CEDE”.
3.    Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
4.    Wypełnij formularz, dodaj opis produktu, zdjęcia, filmy.
5.    Czekaj na link do profilu produktu na cedenews.pl (do zaakceptowania).

Ogłoszenie wyników głosowania odbędzie się 14 września 2017 r. o godz. 18.00 podczas uroczystości w pasażu pomiędzy pawilonami. Nagrodą dla zgłaszających zwycięskie produkty w poszczególnych kategoriach będą pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Dodatkowo, zwycięskie produkty będą zaprezentowane 15 i 16 września (2 i 3 dzień CEDE 2017) w specjalnie oznaczonej strefie w pasażu pomiędzy pawilonami 7, 7A, 8, 8A.

Wiadomo już, że do rywalizacji w konkursie, który zastępuje zasłużone „Grand Prix CEDE”, staną takie produkty jak: PULPOGEL – żel z siarczanem żelaza do amputacji przeżyciowej miazgi w zębach mlecznych i tamowania krwawienia (zgłaszający – CHEMA – ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy), szczoteczka Jordan Expert Clean (Orkla Care), materiał do odbudowy ubytków ACTIVA BioACTIVE (EQUADENT), czy płyn do płukania jamy ustnej EludrilCLASSIC (Pierre Fabre Medicament Polska).

 

Regulamin konkursu "Gwiazdy CEDE".

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE  

POLECAMY W SERWISACH