PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

World Oral Health Day na NASDAQ

20-03-2013, 00:16
World Oral Health Day na NASDAQ (źródło: Wikipedia)
World Oral Health Day na NASDAQ (źródło: Wikipedia)
World Oral Health Day (Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej), a dokładniej branża stomatologiczna jest elementem ekonomicznego krajobrazu, dowodem na to ma być uhonorowanie WOHD prezentacją podczas inauguracji sesji giełdowej NASDAQ (regulowany rynek akcji w Stanach Zjednoczonych). O WOHD (Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej) będzie głośno na amerykańskiej giełdzie 20 marca 2013 r.

Taki sposób informowania społeczeństwa amerykańskiego o czymś ważnym nie jest co prawda ewenementem, ale z reguły dotyczy firm debiutujących na NASDAQ. Przedstawiciele nowych spółek giełdowych są honorowymi gośćmi na parkiecie giełdy, to oni uruchamiają dzwon oznajmiający rozpoczęcie sesji giełdowej.

Tym razem takie wyróżnienie otrzymali organizatorzy World Oral Health Day. Wszystko po to, żeby społeczeństwu amerykańskiemu uświadomić, jak ważnym są zagadnienia związane z dbałością o stan jamy ustnej.

Informacja o World Oral Health Day prezentowana będzie na należącym do NASDAQ telebimie, który dość często widnieje w tle relacji dziennikarskich traktujących o ważnych wydarzeniach z ekonomicznego świata.

Na NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotations)
pozagiełdowym, regulowanym rynku akcji w Stanach Zjednoczonych notowanych jest około 3 200 spółek, wśród nich Google, Intel Corp.,Microsoft Corp., Dell, Apple Inc.

Chcesz zobaczyć stomatologiczne otwarcie sesji na NASDAQ? Zapraszamy na relację internetową od godz. 14.30 (w NY będzie 9.30) http://www.nasdaq.com/about/marketsitetowervideo.asx

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH