PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wolontariuszy Fundacji dowiezie taxi

jsz
18-11-2013, 08:02
Wolontariuszy Fundacji dowiezie taxi Wolontariuszy fundacji dowiezie taxi (Fot. Fotolia)
To nie pierwszy raz kiedy klinika lub fundacja stomatologiczna podpisuje umowę partnerską z korporacją taksówkarską. Tym razem na współpracę zdecydowali się właściciele Fundacji "Wiewiórki Julii".

- Z dumą i radością donosimy, że naszym nowym partnerem została Glob cab taxi. Tym samym w każdy czwartek i piątek nasi wolontariusze będą wyruszać w Polskę na pokładzie Glob cab taxi - poinformowali przedstawiciele Fundacji.

O tym, że kierowcy korporacji będą bardzo zajęci świadczą statystyki. Tylko w 2012 roku wolontariusze fundacji przebadali 1352 pacjentów w wieku od 2-16 lat, stwierdzając u nich 7288 zębów do leczenia. W sumie odwiedzili 17 szkół przemierzając ponad 4000 km.

Fundacja "Wiewiórki Julii" to organizacja użytku publicznego, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej, w szczególności: dzieciom oraz młodzieży z wadami rozwojowymi, osobom starszym i niepełnosprawnym. Jej celem jest zebranie środków na zakup i wyposażenie początkowo jednego, a w kolejnych latach trzech dentobusów. 

Przypomnijmy, że na współpracę z korporacją taksówkarską zdecydowała się w październiku bydgoska klinika stomatologiczna DENmed. Klinika rozpoczęła współpracę z korporacjami: Lux Taxi z Torunia i Express Taxi z Bydgoszczy. Obie firmy będą oferowały pacjentom DENmed stałe rabaty przewozowe. Wspólnie powołano do życia akcję „AUTOmatyczna promocja implantologiczna" - Luksusowe auto podjeżdża pod dom pacjenta, przewozi do Bydgoszczy i bezpiecznie odwozi po wykonanym zabiegu. Bezpłatnie. Bez konieczności oczekiwania na wolne terminy zabiegów w Toruniu - zachęcają właściciele kliniki DENmed. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Fundacja Wiewiórki Julii   promocja gabinetu   DENmed  

POLECAMY W SERWISACH