PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Warsaw DentalMedica Show. Nie było? To będzie!

ms
15-12-2017, 10:48
Warsaw DentalMedica Show. Nie było? To będzie! Międzynarodowe Targi Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw DentalMedica Show
Jeśli z roku na rok przepisujesz kalendarz wydarzeń, w których zazwyczaj bierzesz udział - to tym razem zwyczaj ten powinieneś zmodyfikować. Powód? Od 6 do 8 września 2018 r. na terenie Ptak Warsaw Expo odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Stomatologii i Medycyny Estetycznej Warsaw DentalMedica Show.

Mocna oferta dla zwiedzających
Jak duże są szanse na to, aby Warsaw DentalMedica Show spełnił oczekiwania osób, którym jest dedykowany, a w konsekwencji wpisał się do kalendarza wydarzeń nie tylko na 2018 r., ale i na lata następne?

Tak może stać się z co najmniej kilku powodu. Wymienia je Nikodem Zygadło, zastępca dyrektora ds. rozwoju Ptak Warsaw Expo. Na liście mocnych stron Warsaw DentalMedica Show znajdują się m.in.:
- znakomita lokalizacja, w bliskich granicach Warszawy (Nadarzyn, obok zjazdu z autostrady S8);
- premia nowości - pierwsze w Polsce targi i forum integrujące specjalności stomatologii i medycyny estetycznej;
- premierowa ekspozycja targowa o charakterze wielkiego branżowego show.

Organizatorzy chcą w sposób indywidualny zaopiekować się każdym z uczestników wrześniowego wydarzenia. Służyć temu mają m.in.:
- indywidualne spotkania z lekarzami - praktykami, rekomendowanymi przez towarzystwa i uczelnie medyczne;
- pokaz najnowszych osiągnięć z dorobku ekspertów;
- prezentacje produktowe wystawców, premiery branżowe, testy i eksperymenty;
- bezpłatne porady, udzielane przez wykwalifikowanych doradców z różnych dziedzin biznesu (m.in. problematyka unijna, regulacje prawne, oceny i procedury kliniczne, obsługa pacjenta, zarządzanie praktyką, marketing).

Zaproponowane rozwiązania organizacyjne też nie są bez znaczenia:
- transport z wybranych miejsc stolicy do obiektu wystawowego;
- zapewniona fachowa opieka nad dziećmi gości targów;
- udostępnienie bezpiecznych przechowalni na bagaż (np. z targowymi zakupami);
- możliwość testowania i zakupu specjalnie wyselekcjonowanych dóbr luksusowych.

Jest czas nauki, jest czas biznesowych relacji, jest także czas wypoczynku. Ptak Warsaw Expo nie zapomina o tej triadzie. Jej ostatnią część wypełnią: zajęcia relaksacyjne, fizykoterapia, rywalizacja sportowa, pokaz mody medycznej, turnieje z zakresu wiedzy zawodowej.

Mocny trend wzrostu branży
Organizatorzy targów przypominają to, o czym oferujący usługi stomatologiczne i medycyny estetycznej są przekonani. Te dwie przenikające się dziedziny medyczne przeżywają boom na światowym rynku usług medycznych. Wręcz lawinowy popyt na zabiegi leczniczo - upiększające wymusza rozwój coraz bardziej wyspecjalizowanych praktyk lekarskich i sprzętu najwyższej klasy. Specjaliści muszą nadążać nie tylko za trendami we własnych specjalizacjach, ale też być na bieżąco z nowościami interdyscyplinarnych obszarów wiedzy, bliskich zabiegom z zakresu estetyki medycznej.

POLECAMY W SERWISACH