PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Walka z próchnicą dzieci: konkurs na dystrybucję 20 tys. ulotek

js
16-02-2016, 11:39
Walka z próchnicą dzieci: konkurs na dystrybucję 20 tys. ulotek Walka z próchnicą: konkurs na dystrybucję ulotek
Trwa konkurs na dystrybucję w czasopismach 20 tys. ulotek informacyjnych dla rodziców dzieci. Ulotki przygotowano w ramach realizacji projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”.

Dział Obsługi Funduszy Strukturalnych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu skierował zapytanie ofertowe do wydawców czasopism dla rodziców dzieci przedszkolnych

Przedmiotem konkursu jest dystrybucja (w postaci wkładki do wydawanych czasopism) 20 tys. ulotek informacyjnych, opracowanych w ramach realizacji ogólnopolskiego projektu „Edukacja, promocja i profilaktyka w kierunku zdrowia jamy ustnej skierowana do małych dzieci, ich rodziców, opiekunów i wychowawców”. Celem przedsięwzięcia jest poprawa stanu zdrowia jamy ustnej dzieci najmłodszych - poprzez działania edukacyjne.

Ocena formalna będzie obejmowała m.in.:
- terminowość złożenia oferty;
- zgodności ze wzorem określonym przez zamawiającego.
Ocena merytoryczna ofert: cena brutto (jedyne kryterium oceny).
Termin złożenia oferty: 24 lutego 2016 r.
Kontakt: biuroprojektusppw@ump.edu.pl

Ulotka informacyjna dla rodziców: składana powinna być jak mapa, po złożeniu format 145 x 200 mm, papier: kreda mat 200 g, lakier ochronny. 
Dystrybucja ulotek powinna nastąpić w II kw. 2016 r. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru ulotek od zamawiającego na własny koszt. Dystrybucja ulotek powinna odbyć się w nie mniej niż pięciu czasopismach, które spełniają kryteria:
- profil: rodzice, przyszli rodzice, opiekunowie, wychowawcy, także pielęgniarki i położne;
- miesięcznik;
- zasięg ogólnopolski;
- średni nakład ok.: 2 tys. szt.;
- format: 213 x 272.

Honorowy patronat nad realizacją projektu sprawują: minister zdrowia, minister edukacji narodowej, prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, prezes Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Pierre Fauchard Academy.

Projekt współfinansowany jest przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH