PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

W Dentim Clinic Dzień Matki już trwa

katkiel
14-05-2014, 08:06
W Dentim Clinic Dzień Matki już trwa W Dentim Clinic Dzień Matki już trwa (źródło: Dentim Clinic)
"My Mum & Me" – tak nazywa się autorski program katowickiej Dentim Clinic przygotowany specjalnie z okazji Dnia Matki. Skorzystać z niego mogą mamy wraz z dzieckiem.

Obchody z okazji Dnia Matki (26 maja) w Dentim Clinic rozpoczęły się w tym roku dużo wcześniej. W ramach oferty specjalnej zaprezentowano program „Me Mum & Me", który może być doskonałym prezentem. I chyba nie ma znaczenia, kto zyska na nim więcej.

Program składa się z dwóch części. Mama otrzymuje kompleksowy zestaw badań i diagnostyki wraz ze zdjęciem panoramicznym, tomografią komputerową oraz badaniem Veloscope.

Dziecku przysługuje pakiet skutecznego wybielania, na który składają się: piaskowanie, usuwanie kamienia, polerowanie, wybielanie lampą w gabinecie oraz wybielanie nakładkowe do domu dla utrwalenia efektu.

Koszt programu wynosi 1500 złotych.

Rezerwacja kończy się w Dzień Matki. Badania i zabiegi muszą być wykonane nie później niż do 30 czerwca 2014.

Dentim Clinic w Katowicach znana jest z organizacji różnych akcji promocyjnych. W styczniu placówka zainaugurowała kampanię edukacyjno-profilaktyczną skierowaną wyłącznie do kobiet. Celem projektu „ZdrowoUśmiechnięte" jest objęcie opieką profilaktyczną kobiet z woj. śląskiego oraz uświadomienie jak na różnych etapach życia kobiety, zdrowie jamy ustnej może wpływać na zdrowie całego organizmu. Klinika Wojciecha Fąferki oferuje także konsultacje z Wedding Smile Concierge dla narzeczonych, organizuje również Dni Ortodoncji.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
My Mum & Me   Wojciech Fąferko   Dentim Clinic  

POLECAMY W SERWISACH