PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Vivadental z Gryfem Gospodarczym

ms
07-06-2017, 12:15
Vivadental z Gryfem Gospodarczym dr n. med. Violetta Szycik, prezes zarządu Vivadental (źródło: FB)
Nagroda Gryf Gospodarczy, w konkursie organizowanym z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości (w kategorii "małe przedsiębiorstwo"), trafiła do firmy Vivadental z Gdańska.

- Każda nagroda to ocena naszej pracy. Wiemy, że musimy starać się jeszcze więcej. Jestem dumna z naszego zespołu, który jest bardzo odpowiedzialny i sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, które są w dzisiejszej medycynie - mówiła prezes firmy Violetta Szycik.

Dodała ona, że firma chce być liderem w stomatologii, wdrażając innowacyjne metody leczenia.

- Jako pierwsi w Polsce i nieliczni na świecie zastosowaliśmy do leczenia pacjentów komórki macierzyste pochodzenia tłuszczowego – zapewniła Radio Gdańsk prezes Vivadental.

- Założyliśmy również Fundację Dla Dzieci Vivadental. Opiekujemy się głównie dziećmi chorymi, osieroconymi, pokrzywdzonymi przez los. Chcemy sprawić, żeby wizyta u dentysty była miła i rodzinna. Jesteśmy ciociami i wujkami dla tych dzieci. One chętnie do nas wracają – relacjonowała Radiu Gdańsk tę część aktywności Violetta Szycik.

- Zwracamy także uwagę na to, że są wśród nas osoby, które urodziły się bez zawiązków zębów stałych. Leczenie jest długotrwałe i drogie, nie jest refundowane przez NFZ. Włączyliśmy się do pomocy młodym osobom, powyżej 18. roku życia. Odbył się już pierwszy koncert charytatywny. Mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc jak największej liczbie osób – zapewniła Violetta Szycik.

Więcej: radiogdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH