PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

VIPMedica Club: sięgniesz do portfela, tym razem z własnej woli

07-12-2012, 05:29
VIPMedica Club: Sięgniesz do portfela, tym razem z własnej woli
VIPMedica Club: Sięgniesz do portfela, tym razem z własnej woli
Internet bez wątpienia wychodzi naprzeciw lekarzom. Od 6 grudnia 2012 r. przerwę pomiędzy pacjentami można wykorzystać nie tylko do odwiedzenia platformy infoDENT24.pl, ale do zrobienia zakupów, ze świadomością, że w wirtualnej kolejce można spotkać wyłącznie kolegów i koleżanki po fachu. Takie możliwości zapewnia VIPMedica Club, pierwszy w Polsce, program zakupowy, skierowany wyłącznie do lekarzy i lekarzy dentystów. Stomatologom, na razie łatwiej będzie kupić nowy samochód czy zegarek niż sprzęt do gabinetu.

W dużym uproszczeniu VIPMedica Club to sklep wyłącznie dla lekarzy. Aby skorzystać z oferty należy się, bowiem zarejestrować, a jednym z warunków jest podanie numeru Prawa Wykonywania Zawodu. Po przekroczeniu wirtualnych drzwi VIPMedica Club, otwierają się przed nami praktycznie nieograniczone możliwości wydania pieniędzy.

- W ramach klubu, uczestnicy mogą kupować produkty i usługi na preferencyjnych warunkach, a także korzystać z rabatów i promocji przygotowanych przez partnerów. Dzięki nowoczesnej platformie zakupowej, lekarze mają dostęp do szerokiej gamy produktów i usług zarówno z branż medycznych, jak i niemedycznych wyjaśniają pomysłodawcy.
VIPMedica Club dla wszystkich
Potwierdzamy, panel zakupowy podzielony jest na dwie strefy: prywatną i służbową. W tej pierwszej wybieramy produkty z kilkunastu kategorii: możemy kupić samochód (np. Lancia -5 proc.), ubezpieczyć go, następnie pojechać nim do SPA. Znudzeni zabiegami możemy sięgnąć po nowoczesne gadżety i pomyśleć o nowym mieszkaniu. Wszystko kupimy teoretycznie bez wychodzenia z domu (mieszkanie w Warszawie -10 proc).
VIPMedica Club dla lekarzy dentystów
Strefa służbowa pozwala na zakup sprzętu i materiału potrzebnego do codziennej pracy. I znów, na razie, tylko w teorii, ponieważ na półce dla dentystów leży wyłącznie urządzenie do wybielania zębów. Faktycznie, cena jest niższa niż w innych sklepach internetowych. Jak zapewniają właściciele, niedługo w ofercie mają pojawić się unity stomatologiczne.

VIPMedica SA, jako operator platformy VIPMedica Club wdroży również inne narzędzia umożliwiające precyzyjne dobieranie ofert do wymagań lekarzy i lekarzy dentystów: dedykowany mailing zawierający spersonalizowane oferty każdego uczestnika klubu, luksusowy magazyn o tematyce lifestyleowej, cykliczne eventy oraz szkolenia, a także usługę concierge.

VIPMedica Club from VIPMedica Club on Vimeo.

Źródło: Vimeo.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   VIPMedica Club   Zarządzanie  

POLECAMY W SERWISACH