PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uwaga: Przetarg na zakup mobilnego unitu dla Polskiej Misji Medycznej

ms
11-08-2017, 13:04
Uwaga: Przetarg na zakup mobilnego unitu dla Polskiej Misji Medycznej Katarzyna Błądek-Grzelczak i Grzegorz Olędzki w ramach Polskiej Misji Medycznej w irackim Kurdystanie (foto: Adam Golec/PMM)
Polska Misja Medyczna planuje zakup mobilnego unitu dentystycznego. Firmy zainteresowane złożeniem oferty proszone są o kontakt z PMM w celu uzyskania szczegółowych informacji niezbędnych do przygotowania oferty cenowej.

Adres mail, pod którym można uzyskać informacje (i specyfikację):
sekretariat@pmm.org.pl

Wyjazdy lekarzy i lekarzy dentystów z Polski organizowane są przez Polską Misję Medyczną, która realizuje przedsięwzięcia medyczne w irackim Kurdystanie od 2016 r.

Projekt "Wsparcie podstawowej opieki medycznej, stomatologii  i poprawa warunków  higienicznych w prowincji Diyala dla uchodźców wewnętrznych i ludności lokalnej" jest współfinansowany w ramach  programu polskiej współpracy rozwojowej  MSZ RP.

W żadnym z obozów dla uchodźców na terenie Diyala nie ma gabinetu stomatologicznego, pacjenci są przewożeni do szpitala w Khanaqeen. Szpital posiadał tylko jeden fotel stomatologiczny, w którym na zmianę pracuje dwóch dentystów (pomagali już im także polscy dentyści). W marcu 2017 r. PMM doposażyła szpital w drugi nowoczesny gabinet dentystyczny wraz cyfrowym rentgenem i autoklawem.

Obecnie planuje zakup mobilnego unitu do obozu Alwand 1, gdzie mieszka ponad 5 tys. uchodźców.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
unit   pomoc humanitarna  

POLECAMY W SERWISACH