• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej czeka na szefa

UMP/szaft
27-01-2015, 13:05
Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej czeka na szefa Kto po Pachciarz w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Poznaniu?
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu poszukuje kandydata na stanowisko prezesa zarządu Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.

Od końca 2013 roku UCSiMS zarządzała Agnieszka Pachciarz. Była szefowa Narodowego Funduszu Zdrowia została jednak powołana na urząd wiceprezydenta Poznania. Ma pomóc prezydentowi Jackowi Jaśkowiakowi w kwestiach związanych ze służbą zdrowia, opieką społeczną i mieszkalnictwem.

- Rezygnacja pani prezes ze stanowiska jeszcze do nas nie wpłynęła, ale zaczynamy szukać nowego szefa centrum stomatologii - mówił w połowie stycznia prof. Marek Ruchała z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Według oficjalnego ogłoszenia, kandydat na szefa centrum powinien posiadać: wyższe wykształcenie, doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim i w zarządzaniu, znać problematykę szkolnictwa wyższego i ochrony zdrowia, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz pełnię praw publicznych.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 stycznia 2015 r.

Więcej: ump.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH