• jobDent jobDENT
    giełda pracy

    najnowsze oferty pracy

    Szukam pracy

  • kursDent kursDENT
    szukaj szkoleń
PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Ukraińscy dentyści walczą o polskich pacjentów

en
27-09-2017, 09:08
Ukraińscy dentyści walczą o polskich pacjentów Coraz bardziej konkurencyjna oferta usług stomatologicznych za wschodnią granicą (fot. pixabay)
Gabinety stomatologiczne z Ukrainy ogłaszają się po polsku w internecie i kuszą polskich pacjentów niskimi cenami oraz wszechstronną ofertą usług. Ukraińcy najwyraźniej uczą się na dobrych wzorcach - robią to dokładnie tak jak polskie kliniki zabiegające o pacjentów zza naszej zachodniej granicy.

W ogłoszeniu ukraińskich gabinetów stomatologicznych można przeczytać, że oferują one opiekę stomatologiczną u najlepszych specjalistów i mają szerokie portfolio zabiegów leczniczych z każdej dziedziny stomatologii.

Dalej następują obietnice, iż polski pacjent nie będzie miał żadnych problemów z porozumieniem się z lekarzem, gdyż będzie mógł korzystać z pomocy tłumacza. Co więcej, pracownik kliniki zaopiekuje się nim już na dworcu, skąd pacjent zostanie odebrany i przewieziony do hotelu, a następnie do gabinetu stomatologicznego.

Polski pacjent nie musi się martwić nawet o to co będzie robił w czasie wolnym od leczenia - klinika zorganizuje mu także zwiedzanie miejsc wartych zobaczenia. 

Ale najmocniejszym argumentem jest oferta cenowa.

Przykładowo (ceny podawane są w złotych):
- wypełnienia kosztują od 100 do 200 zł
- leczenie endodontyczne: od 40 do 70 zł (wypełnienie kanału)
- odbudowa korony zęba: od 70 do 240 zł
- zdjęcie pantomograficzne: 40 zł

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH