PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne start prezentacji nominowanych

29-09-2012, 05:18
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Elżbieta Sujka - Olsztyn (źródło: Guarana Communications)
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Elżbieta Sujka - Olsztyn (źródło: Guarana Communications)
Na stronie organizatora konkursu zaprezentowana została sylweta pierwszego z nominowanych do III edycji TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne.

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Elżbiety Sujki Klinika Stomatologii Estetycznej to jeden z najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych na Warmii i Mazurach.

Powstał on 20 lat temu. Świadczy kompleksowe usługi z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, leczenia kanałowego, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Właścicielka gabinetu, dr Elżbieta Sujka jest członkiem PASE (Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej) oraz członkiem fundacji Medycyny Estetycznej Anti-Aging. Jej syn, współwłaściciel gabinetu, dr Karol Sujka to z kolei absolwent m.in. Uniwersytetu w Sienie, jednego z najbardziej prestiżowych w branży stomatologicznej.

Praktyka działa także aktywnie na polu edukacji najmłodszych pacjentów. Dzięki specjalnemu programowi realizowanemu w olsztyńskich szkołach podstawowych i przedszkolach. dzieci już od najmłodszych lat uczą się higieny, dbania o zdrowie zębów oraz przełamują swój strach, zaprzyjaźniając się z dentystą.

Galeria zdjęć Kliniki :

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.482816221743104.115137.187328551291874&type=1

 

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne
W tym roku do nagrody spośród ponad 22 tys. gabinetów działających w Polsce nominowano 10 placówek m.in. z Rzeszowa, Olsztyna, Gdańska i Warszawy.Przez najbliższe 10 miesięcy nominowane gabinety kolejno będą prezentowane na łamach magazynu Dobre Wnętrze, który jest współorganizatorem projektu. Najlepsze kliniki, w trzech kategoriach wybierze jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy i dziennikarzy oraz czytelnicy i internauci.

Celem konkursu TOP DESIGN jest pokazanie zmian, jakie zaszły w polskiej stomatologii. To nie tylko konkurs wnętrzarski, ale przede wszystkim pokazujący zmiany, jakie zaszły w polskich gabinetach. Nominowane gabinety to miejsca, w których leczy się w bezstresowej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych i diagnostycznych, a co najważniejsze to miejsca, które ustawiają wysoko poprzeczkę innym gabinetom  mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio.

Konkurs można śledzić na bieżąco na Facebook.com/topdesigngabinety

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   TOP DESIGN   architektura   Reklama i marketing  

POLECAMY W SERWISACH