PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Sokołowscy z Olsztyna

18-01-2013, 00:01
Na stronie organizatora konkursu oraz w najnowszym numerze Dobrych Wnętrz (02/2013), zaprezentowany został piąty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2012 - Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Izabela i Andrzej Sokołowscy w Olsztynie. 

Gabinet jest zaprzeczeniem tradycyjnego, klinicznego wnętrza. We wnętrzu dominują uspokajające barwy. Na ścianach gabinetów i poczekalni znajdujemy fotogramy przyrody Warmii i Mazur. Zaskakuje też przestrzeń jaką architekci zbudowali kreacją światła. W recepcji i poczekalni użyto kilkanaście różnych form oświetleniowych. Kierunkowe źródła światła zapewniły możliwość bardzo selektywnego wyłaniania elementów niczym w profesjonalnej galerii. Zaciemniono elementy budzące niepokój pacjenta, tak aby uwagę skupiał na kwiatach i detalach. W gabinetach zabiegowych dominuje naturalne oświetlenie, które do wnętrza dostaje się przez olbrzymie, szklane ściany z dekoracyjną okleiną, która z jednej strony zapewnia prywatność, z drugiej daje pacjentowi możliwość obserwowania wszystkiego, co za oknem.

 

[slideshow id=15]

 

Więcej zdjęć : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.534918306532895.125113.187328551291874&type=1

Czytaj także: TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne start prezentacji nominowanych

 

Pomoc znajdują tutaj pacjenci wymagający kompleksowego leczenia zachowawczego, implantologicznego, protetycznego, leczenia kanałowego z użyciem mikroskopu. Gabinet zajmuje się także stomatologią estetyczną, wybielaniem i profilaktyką. Miejsce zostało pomyślane także, jako przyjazne dzieciom, które są tu zawsze mile widziane. Doskonale wyposażona pracownia diagnostyczna m.in. w cyfrowe aparaty RTG i pantomograf umożliwia precyzyjną i szybką diagnostykę.

Klinika jest gabinetem partnerskim Instytutu Blend-a-Med Oral-B, a jej lekarze członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Dentystom z Olsztyna zaufało ponad 14 tys. pacjentów

 

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2012
W tym roku do nagrody spośród ponad 22 tys. gabinetów działających w Polsce nominowano 10 placówek m.in. z Rzeszowa, Olsztyna, Gdańska i Warszawy. Przez najbliższe 10 miesięcy nominowane gabinety kolejno będą prezentowane na łamach magazynu Dobre Wnętrze, który jest współorganizatorem projektu. Najlepsze kliniki, w trzech kategoriach wybierze jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy i dziennikarzy oraz czytelnicy i internauci. Celem konkursu TOP DESIGN jest pokazanie zmian, jakie zaszły w polskiej stomatologii. To nie tylko konkurs wnętrzarski, ale przede wszystkim pokazujący zmiany, jakie zaszły w polskich gabinetach. Nominowane gabinety to miejsca, w których leczy się w bezstresowej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych i diagnostycznych, a co najważniejsze to miejsca, które ustawiają wysoko poprzeczkę innym gabinetom  mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio. Konkurs organizowany przez Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz magazyn Dobre Wnętrze można śledzić na bieżąco na Facebook.com/topdesigngabinety
Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   TOP DESIGN   Reklama i marketing  

POLECAMY W SERWISACH