PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Smile Makers

27-03-2013, 05:18
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Smile Makers
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Smile Makers
Klinika Smile Makers w Warszawie znalazła się w prestiżowym gronie zaledwie 11 topowych gabinetów z całej Polski, których wnętrza odznaczają się bezstresowym charakterem, nowoczesnym wzornictwem, a przede wszystkim najwyższą jakością usług stomatologicznych. To już siódmy gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne.

Wnętrza kliniki, której właścicielami są lek. stom. Beata Szwarc i lek. stom. Paweł Cichosz urządzone są z największą dbałością o szczegóły. Nieco industrialne, z pozoru chłodne wnętrze zachwyca doborem faktur i kolorów. Dominują w nim przede wszystkim kolory ziemi. Spokojne beże, brązy i szarości zostały ożywione białymi lakierowanymi ścianami. Na ścianie w lobby pojawia się organiczny motyw drzew. Gabinety utrzymane są w podobnym klimacie. W całej klinice światło jest subtelnie rozproszone, tak, by nie rozpraszało pacjentów podczas leczenia. Wystrój wnętrza działa leczniczo, pobudzająco i relaksacyjnie.

[nggallery id=23]

Od początku swojego istnienia klinika stawia nie tylko na przyjemny wystrój, ale przede wszystkim na kompleksowe leczenie. Dlatego też w Smile Makers znajdziemy dziś nowoczesne leczenie implantologiczne z zastosowaniem wiodących na świecie systemów, protetykę, ortodoncję oraz stomatologię estetyczną. W gabinecie pomoc znajdą także pacjenci poszukujący leczenia zachowawczego, kanałowego i periodontologicznego.  Lekarze pracujący w klinice to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym w kraju i za granicą, czego dowodem są liczne certyfikaty i prestiżowe nagrody.

Gabinet został zaprezentowany w najnowszym wydaniu Dobrych wnętrz 04/2013.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   Inicjatywy   Reklama i marketing  

POLECAMY W SERWISACH