PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna

19-12-2012, 05:58
Na stronie organizatora konkursu oraz w najnowszym numerze Dobrych Wnętrz (01/2013), zaprezentowany został czwarty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne 2012 - Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna w Katowicach. 

Duda Clinic została stworzona z myślą o pacjentach wymagających, pragnących w komfortowych warunkach oraz stosunkowo w krótkim czasie uzyskać efekt pięknych zębów. Patrząc na galerię zdjęć, określenie warunków komfortowymi, nie jest przesadzone.

 

[slideshow id=11]

 

Czytaj także: TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne start prezentacji nominowanych

Klinika oferuje interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, mistrzowskiej protetyki, zaawansowanej chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Placówka posiada sprzęt medyczny najnowszej technologii, na wyposażeniu są takie urządzenia jak: tomograf komputerowy 3D, mikroskop endodontyczny i zabiegowy, nowoczesne unity, kamery wewnątrzustne, piezosurgery, czy systemy CAD/CAM. Na miejscu jest także pracownia rentgenowska, w której wykonuje się tomografię komputerową 3D, radiowizjografię i zdjęcia panoramiczne.

W klinice jest 5 komfortowych, w pełni wyposażonych gabinetów stomatologicznych wraz z salą zabiegową i gabinetem dla dzieci. To właśnie tutaj powstała nowatorska metoda szablon implantologiczny i ząb w jeden dzień, a każdy pacjent korzystający z leczenia implantologicznego otrzymuje paszport implantoprotetyczny, który stanowi dla niego gwarancję wykonanych usług. Oprócz leczenia, w klinice cyklicznie organizowane są akcje edukacyjne i prozdrowotne.

Więcej zdjęć Kliniki : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.520871671270892.122812.187328551291874&type=1

 

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne
W tym roku do nagrody spośród ponad 22 tys. gabinetów działających w Polsce nominowano 10 placówek m.in. z Rzeszowa, Olsztyna, Gdańska i Warszawy. Przez najbliższe 10 miesięcy nominowane gabinety kolejno będą prezentowane na łamach magazynu Dobre Wnętrze, który jest współorganizatorem projektu. Najlepsze kliniki, w trzech kategoriach wybierze jury składające się z architektów, projektantów, lekarzy i dziennikarzy oraz czytelnicy i internauci.Celem konkursu TOP DESIGN jest pokazanie zmian, jakie zaszły w polskiej stomatologii. To nie tylko konkurs wnętrzarski, ale przede wszystkim pokazujący zmiany, jakie zaszły w polskich gabinetach. Nominowane gabinety to miejsca, w których leczy się w bezstresowej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych sprzętów medycznych i diagnostycznych, a co najważniejsze to miejsca, które ustawiają wysoko poprzeczkę innym gabinetom  mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio. Konkurs organizowany przez Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz magazyn Dobre Wnętrze można śledzić na bieżąco na Facebook.com/topdesigngabinety
Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   TOP DESIGN   Inicjatywy   Reklama i marketing  

POLECAMY W SERWISACH