PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Dental Salon

20-05-2013, 00:01
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Dental Salon (fot. TDGS)
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Dental Salon (fot. TDGS)
W najnowszym numerze Dobrych Wnętrz" (06/2013) zaprezentowano dziewiąty gabinet nominowany do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. Wrocławski Dental Salon zachwyca od momentu przekroczenia progu kliniki.

Dental Salon przywraca uśmiech mieszkańcom stolicy Dolnego Śląska od trzech lat. Wielu pacjentom jeszcze przed zajęciem miejsca na fotelu dentystycznym. Recepcja kliniki utrzymana jest w ciepłych kolorach. Dominują "kawowe" barwy, ich różne odcienie współgrają z kanapami, stolikami i oświetleniem. Jest elegancko, ale bez zbędnego przepychu. Gabinety zabiegowe to już "świątynie" fioletu. Co ważne, intensywność koloru zależy często od pogody, ponieważ do gabinetów światło zagląda przez duże okna.

[nggallery id=30]

W klinice świadczy się wysokospecjalistyczne usługi w zakresie implantologii, ortodoncji, protetyki, leczenia kanałowego i stomatologii dziecięcej. To również miejsce, w którym pomoc znajdą pacjenci wymagający leczenia periodontologicznego i chirurgicznego jamy ustnej. Placówka posiada nowoczesną pracownię tomografii czaszki twarzowej i RTG.

Profil ośrodka, a także szeroki wachlarz zabiegów, który w nim znajdziemy, sprawia, że w Dental Salon kładzie się silny nacisk na doskonale wykwalifikowany, nieustannie podnoszący swoje umiejętności zespół lekarsko-asystencki. Wśród lekarzy Dental Salon znajdują się specjaliści w dziedzinie implantoprotetyki, wykładowcy uczelni krajowych i zagranicznych, nauczyciele akademiccy, lekarze ze szpitali akademickich, a także absolwenci prestiżowego New York College of Dentistry. Dental Salon to również ośrodek edukacyjny. Obecnie, dzięki wsparciu UE, prowadzone są w nim szkolenia dla ponad 120 lekarzy stomatologów z zakresu implantoprotetyki. Raz na kwartał prowadzone są również szkolenia ze stanów nagłych w gabinecie stomatologicznym oraz indywidualne kursy. W ramach kampanii Pro Publico Bono Dental Salon wspiera szpitale kliniczne w regionie.

Źródło: TDGS

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH