PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Albadent z Rzeszowa

23-07-2013, 00:01
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Albadent z Rzeszowa (fot. TDGS)
TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne - Albadent z Rzeszowa (fot. TDGS)
Gabinet Dentystyczny Albadent z Rzeszowa, jako jedyny ośrodek stomatologiczny z Podkarpacia znalazł się w gronie 11 placówek stomatologicznych z całego kraju, nominowanych w tym roku do nagrody TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne. 

Poczekalnia rzeszowskiego gabinetu w niczym nie przypomina klinicznych wnętrz, wręcz przeciwnie, dominuje w niej egzotyka. Na ścianach zawieszono naszyjniki wykonane z metaloplastyki nawiązujące do okresu, w którym powstała Chińska Terakotowa Armia. Jej posąg, w skali 1:1, stoi w centralnym miejscu poczekalni. Z kolei zimną, tradycyjną dla tego typu wnętrz biel, zastąpiono beżami i kolorami ziemi.

Także dzieci leczone są w przyjaznej atmosferze. Specjalnie przystosowany dla nich gabinet wypełniono pluszakami, z którymi najmłodsi mogą usiąść w fotelu. Ściany gabinetu ozdobiono zwierzakami.

- Im mniej dentysta kojarzy się ze szpitalem, tym chętniej pacjent poddaje się leczeniu, zwłaszcza ten najmłodszy. Zwykła zmiana kolorystyki gabinetów, przytłumienie światła czy wprowadzenie elementów rozpraszających może zachęcić nas do dalszego leczenia, bez stresu i strachu przed klinicznym i zimnym wnętrzem mówi dr Paweł Strzępek, właściciel Gabinetu Dentystycznego Albadent.

[nggallery id=40]

Ale samo wnętrze to nie jedyny powód, dla którego nominowano do TOP DESIGN rzeszowski gabinet. Kluczową rolę odgrywa tutaj idąca w parze z wnętrzem nowoczesna technologia. Zamiast strzykawkami, pacjenci w Albadencie znieczulani są systemem komputerowym THE WAND. Podanie w ten sposób znieczulenia jest bezbolesne i nie powoduje wrażenia opuchnięcia i  odrętwienia twarzy. Gabinet dysponuje także nowoczesną pracownią diagnostyczną, zajmuje się także w leczeniem kobiet w ciąży. Specjalizacją gabinetu jest natomiast jedna z najnowocześniejszych gałęzi stomatologii implantologia.

Dental Depot Wasio, Biomet 3i oraz Dobre Wnętrze zapraszają gabinety stomatologiczne z całej Polski do udziału w konkursie Top Design Gabinety Stomatologiczne. Jeśli Twój gabinet wyróżnia się na tle konkurencji, masz unikalne wnętrze, pracują u Ciebie wybitni specjaliści  POKAŻ TO! Więcej

Źródło: TDGS/Albadent

Czytaj także:

TOP DESIGN Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii INTERDENTAL

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne  Dental Salon

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne  Sokołowscy z Olsztyna

TOP DESIGN Gabinety Stomatologiczne  Duda Clinic Implantologia i Stomatologia Estetyczna

POLECAMY W SERWISACH