PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Targi DENTAMED coraz atrakcyjniejsze dla wystawców i zwiedzających

ms
22-11-2017, 10:12
Targi DENTAMED coraz atrakcyjniejsze dla wystawców i zwiedzających DENTAMED 2017
Jednym z istotnych parametrów atrakcyjności targów jest liczba zwiedzających (to dla wystawców) i liczba wystawców (to dla zwiedzających). 16. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED mogła pod tym względem zadowolić i jednych i drugich.

Po co są rekordy? Głównie po to, aby je poprawiać. Ubiegłoroczne Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED odwiedziło 2397 osób. To istotna liczba, gdyż oznaczała rekord frekwencji. Tak było do czasu tegorocznych targów, gdyż okazuje się, że podczas 16. edycji DENTAMEDu ustanowiono pod tym względem kolejny rekord, który wynosi 2573 przedstawicieli branży stomatologicznej, głównie z Polski, ale także z Czech, Norwegii czy Ukrainy.

Większa była także liczba firm prezentujących ofertę (231), chociaż liczba wystawców (124) nieco spadła w stosunku do 2016 r. (139). Ofertę zaprezentowały głównie firmy z Polski, ale nie zabrakło również Wystawców spoza granic naszego kraju, m.in. z Chin, Holandii, Niemiec, Szwajcarii oraz USA.


DENTAMED 2017 to nie tylko bliskie relacje – wystawcy – zwiedzający. Nie mniej istotna była możliwość uczestniczenia w bogatym programie szkoleniowym. Sporo lekarzy dentystów chce dokształcać się, a przy okazji sprawdzić co nowego oferują wystawcy. To racjonalne działanie. Wartościowy program szkoleniowy czyni targi atrakcyjnymi dla zwiedzających.

W trakcie tegorocznej edycji targów w ramach programu szkoleniowego DENTAMEDedu odbyły się dwa całodniowe szkolenia:
• Kurs medyczny dla lekarzy dentystów pt. „Periodontologia/Protetyka”.
Wykłady poprowadzili:
dr med. dent. Arkadiusz Kuczek,
dr n. med. Piotr Fabjański,
tech. dent. Janusz Karaś.

W szkoleniu wzięło udział 113 osób.

• Kurs medyczny dla asystentek i higienistek stomatologicznych pt.: „Praktyczne aspekty psychologii w pracy asystentki i higienistki stomatologicznej. Od budowania wizerunku po radzenie sobie w trudnych sytuacjach”.
Szkolenie poprowadziła Katarzyna Świtalska, psycholog trener biznesu.

W szkoleniu wzięło udział 92 osoby.

Podczas Targów odbyły się liczne prezentacje i szkolenia, m.in. całodniowa sesja szkoleniowa firmy Car-line oraz dwudniowe warsztaty firmy Dentomax. Z krótszymi prelekcjami wystąpiły firmy: All-Med, Amadar, Ballito, DentalScan, Medi Koll, Optident, Profimed, Promedus, Shop Dent.

Patronem honorowym Targów był prof. dr hab. Marek Ziętek Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 

Kolejna edycja Targów DENTAMED już za niecały rok, 16-17 listopada 2018 r., oczywiście we Wrocławiu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
DENTAMED 2017   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH