PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Szukaj firmy Marrodent przy Żeliwnej 38 w Katowicach

ms
06-10-2017, 08:03
Szukaj firmy Marrodent przy Żeliwnej 38 w Katowicach Cięcie wstęgi podczas uroczystości otwarcia salonu Marrodent
Dlaczego tam właśnie? Odpowiedź jest prosta. Dlatego, bo pod tym adresem Marrodent uruchomił 5 października 2017 r. salon, który jest nowym miejscem ekspozycji sprzętu stomatologicznego oferowanego przez tę właśnie firmę.

Warto ten adres zapamiętać, gdyż na nowocześnie zaaranżowanej powierzchni wystawienniczej umiejscowiony został sprzęt stomatologiczny z najwyższej półki, sprzęt który każdy nowocześnie działający gabinet dentystyczny, jeśli nie powinien mieć, to z pewnością powinien go dokładnie poznać. Bliskie spotkania z nowoczesną techniką, wyznaczaną technologią CAD/CAM, obrazowaniem w 3D, ultranowoczesnymi unitami - to jedna z zalet nowo uruchomionego salonu.

Druga zawiera się w niezwykle kompetentnym personelu. Specjaliści z długoletnim stażem w branży stomatologicznej są w stanie rozwiać wątpliwości (te strategiczne i te mniej zasadnicze) potencjalnego nabywcy unikatowego sprzętu. Nie oznacza to jednak, iż każda  osoba wizytująca salon powinna czuć się zobligowania do nawiązania ścisłych relacji biznesowych. Tak nie jest.

Dla pracowników Marrodent liczy się przede wszystkim partnerstwo, kompetentna wymiana doświadczeń. Wszelkie uwagi ze strony lekarzy dentystów - praktyków są nie do przecenienia dla firmy, zmierzającej w szybkim tempie do powiększania potencjału. Z kolei stomatolog ma szansę od najlepszych w kraju fachowców poznać w szczegółach użyteczne funkcje coraz bardziej skomplikowanego sprzętu.

Salon wystawowy – choć idea nie należy do prekursorskich - z pewnością nie jest przejawem minionej epoki – zapewniają właściciele firmy Marrodet. Opinię tę opierają na aktywności lekarzy dentystów, którzy skwapliwie wykorzystują każdą nadarzającą się okazję (chociażby podczas targów branżowych), aby uzupełniać wiedzę na temat technicznych nowości mogących przybliżyć praktykę stomatologiczną do światowych standardów.

W ciągu 27 lat istnienia firmy - Marrodent starał się jak najlepiej pełnić rolę promotora rozwiązań szczególnie przydatnych dla polskich dentystów.

Wydarzenia toczą się coraz szybciej od kiedy Marrodent stał się częścią globalnego gracza w branży stomatologicznej, jakim niewątpliwie jest Henry Schein Company (grudzień 2016 r.). Od tego momentu oferta materiałowa i sprzętowa firmy Marrodent jest ofertą szczególnie przemyślaną i kompleksową. To ma znaczenie kapitalne dla otwartych na nowości właścicieli gabinetów stomatologicznych, którzy niezmiennie poszukują najlepszych rozwiązań dla pacjentów.

SŁOWA KLUCZOWE
Marrodent   Henry Schein  

POLECAMY W SERWISACH