PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologiczna Grupa Zakupowa co to takiego?

19-02-2013, 23:45
Paula Pałaszewska Stomatologiczna Grupa Zakupowa  co to takiego? (foto: archiwum)
Paula Pałaszewska Stomatologiczna Grupa Zakupowa co to takiego? (foto: archiwum)
Czy to możliwe, żeby zgodnie z niegdyś popularnym zawołaniem w jedności siła stomatolodzy notowali korzyści podczas realizowania zakupów, tylko dlatego, że połączą się w grupę?

Paula Pałaszewska z Pro Dental Group, koordynator działu stomatologicznego Twojej Grupy Zakupowej, zapewnia, że tak. To Pro Dental Group właśnie, przy współpracy z Business4Health, właścicielem działającej od kilku lat na rynku farmaceutycznym Twojej Grupy Zakupowej, stworzyła Stomatologiczną Grupę Zakupową.

Stomatologiczna Grupa Zakupowa - co to takiego?

Podstawowym zadaniem Pro Dental Group jest realizowanie zakupów po konkurencyjnych cenach. - Stanowimy dział zakupów dla gabinetów stomatologicznych, odciążając w ten sposób ich właścicieli od czasochłonnego poszukiwania, a po wyszukaniu - od porównywania ofert na rynku i od wyboru tych najkorzystniejszych wyjaśnia Paula Pałaszewska. Grupy zakupowe, dzięki wysokiej skali zamówień, mogą wynegocjować atrakcyjne ceny zakupów.

Członkowie grupy stomatologicznej Pro Dental Group po uprzednim zalogowaniu mają dostęp do sprzedawanych produktów za pomocą przejrzystego panelu zamówień. Członkowie grupy zakupowej mogą korzystać z oferty stałej i specjalnej. Co to oznacza?

Oferta stała zawiera produkty niezbędne do pracy z pacjentem. Oferta stała zawiera duży wachlarz wyrobów, począwszy od prostych jednorazowych, poprzez niezbędne produkty endodontyczne, protetyczne, ortodontyczne, podkłady, wypełnienia, znieczulenia, wszelkiego rodzaju akcesoria, materiały polerskie, narzędzia, wiertła, czy implanty, na produktach do profilaktyki kończąc.

Oferta specjalna, to promocje czasowe obejmujące powszechnie wykorzystywane w gabinetach wyroby jak: materiały higieniczne, piaski, wypełnienia, znieczulenia, materiały do wybielania zębów.

Zamówienia realizowane są codziennie, a dostawa zamówień specjalnych następuje w ciągu tygodnia. Towar, dostarczany jest bezpośrednio z hurtowni stomatologicznej, a płatność następuje na podstawie załączonej do przesyłki faktury ze standardowym terminem płatności.

- Zakupy to nie wszystko, dodatkowo, wspieramy naszych członków marketingowo dodaje Paula Pałaszewska. - Czynimy to poprzez kreację marki, rozpowszechnianie materiałów promocyjnych i reklamowych oraz promocję w mediach, zarówno tradycyjnych, jak i w tzw. social mediach (Facebook, Twitter). W ramach szkoleń próbujemy zwiększać kompetencje osób zatrudnionych w gabinetach stomatologicznych, głównie ich zdolności pozyskiwania pacjentów, uczymy jak skutecznie zarządzać przedsiębiorstwem, jakim jest przecież gabinet stomatologiczny - wylicza Paula Pałaszewska.

Pro Dental Group oferuje także rozwiązania informatyczne wspomagające prace administracyjne m.in.: zarządzanie magazynem, wizytami pacjentów, kartami medycznymi.

Paula Pałaszewska zapewnia, że współpraca z Pro Dental Group nie wiąże się z żadnym ryzykiem biznesowym po stronie gabinetu stomatologicznego, i dodaje - naszym zadaniem jest wspieranie działalności stomatologów, uporządkowanie realizowanych przez nich zakupów, ułatwienie ich pracy oraz zaoszczędzenie czasu i wydatków.

 

Uwaga: przed przystąpieniem do każdej grupy zakupowej należy dokładnie zgłębić zapisy regulaminu, zwracając szczególną uwagę na zasady płatności za towar i czy zakupy w sieci realizowane są przez bezpieczne strony (symbol kłódki w linku). (przyp. infoDENT24.pl).

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
bizDENT   marketing   dentysta ceny   Zarządzanie  

POLECAMY W SERWISACH