PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia Aleksander Makara: grudzień miesiącem wizyt adaptacyjnych

katkiel
28-11-2013, 08:10
Stomatologia Aleksander Makara: grudzień miesiącem wizyt adaptacyjnych Stomatologia Aleksander Makara: grudzień miesiącem wizyt adaptacyjnych (Fot. Stomatologia Aleksander Makara)
W grudniu rzeszowska klinika dr Aleksandra Makary (na zdjęciu) organizuje cykl bezpłatnych wizyt adaptacyjnych dla dzieci. Organizatorzy chcą zmierzyć się ze stereotypem nieprzyjemnych odwiedzin gabinetu stomatologicznego.

„Przygotuj dziecko do dbania o zdrowy uśmiech" - w ten sposób klinika Stomatologia Aleksander Makara promuje swoją akcję. - Walcząc ze stereotypem nieprzyjemnych wizyt dentystyczny i dbając o przyjemne skojarzenia najmłodszych pacjentów, oferujemy przez wszystkie weekendy grudnia bezpłatne wizyty adaptacyjne - zachęcają organizatorzy.

Podczas wizyty w gabinecie, dziecko zapozna się z otoczeniem oraz lekarzem, nauczy się podstawowych zasad szczotkowania zębów, a na koniec otrzyma upominek.

Akcja Aleksandra Makary to kolejna forma promocji, którą opisujemy na łamach działu bizDENT. Coraz to nowe przykłady dowodzą, że właściciele gabinetów doceniają rolę promocji usług, i robią to w sposób niestandardowy.

Lek. dent. Aleksander Makara jest absolwentem Uniwersytety Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w zakresie implantologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Doskonali umiejętności uczestnicząc w licznych kursach m.in. dotyczących chirurgii (pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej WSS w Rzeszowie).  

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH