PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Startuje Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej

ms
17-07-2017, 09:38
Startuje Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej w Lublinie (foto: pixabay)
Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej ma na celu zachęcenie pacjentów z odległych regionów kraju i z zagranicy do odwiedzenia Lubelszczyzny - w celu skorzystania z usług zdrowotnych i medycznych, ale nie tylko takich, bo także oferta turystyczna regionu jest bogata i atrakcyjna – utrzymują udziałowcy LKTM.

Umowę  konsorcjum podpisały:
Arthos Sp. z o.o.
Atom Sp. z o.o.
Beauty Dental Clinic Agnieszka Krawczyk
Centrum Medyczne „Luxmed” Sp. z o.o.
Centrum Medyczne Medicos S.A.
Centrum Medyczne VITA Paweł Skrętowicz
CRH Żagiel Med Sp. z o.o. Spółka Jawna
Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek
Stomatologiczne Centrum Kliniczne Uniwersytetu Medycznego
Top-Medical Sp. z o.o.

- Ten projekt to wielkie wyzwanie dla najodważniejszych podmiotów branży medycznej w województwie lubelskim, które zdecydowały się pójść razem w nieznane i stworzyć tak innowacyjne przedsięwzięcie. To dla nas wielki zaszczyt pracować z firmami, które wyznaczają nowe kierunki w rozwoju gospodarczym miasta i regionu – mówi Michał Janiszek, prezes zarządu INB Marketing sp. z o.o. - lidera Konsorcjum.

- Cieszymy się, że dzięki współpracy w ramach Klastra Lubelska Medycyna podmioty z branży medycznej postanowiły razem realizować ten ambitny projekt dzieląc się: wiedzą, doświadczeniem, wspólnie planując działania marketingowe, a przede wszystkim wspólnie finansując działania w ramach podjętego przedsięwzięcia – uważa Marzena Strok-Sadło, członek zarządu Klastra Lubelska Medycyna i główny specjalista w Wydziale Strategii i Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Lublin.

Więcej: medycyna.lublin.eu

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
turystyka stomatologiczna  

POLECAMY W SERWISACH