PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Stankowscy uczą i leczą

en
17-05-2016, 14:37
Stankowscy uczą i leczą Dorota i Przemysław Stankowscy (fot. arch. Stankowscy)
Mało kto w Polsce jest równie zaangażowany w upowszechnianie wiedzy na temat zdrowia jamy ustnej co Dorota i Przemysław Stankowscy.

Z higieną jamy ustnej u Polaków jest delikatnie mówiąc „tak sobie”. Z jednej strony stomatologia estetyczna znajduje coraz więcej pacjentów, którzy realizują marzenia o pięknym uśmiechu. Na drugim biegunie są ci, którym trzeba przypominać o absolutnym ABC higieny i którzy do dentysty chodzą tylko wtedy, gdy ból zęba nie pozwala im normalnie funkcjonować.

Warto więc mówić o potrzebie dbania o zęby. Jednak, aby ta elementarna wiedza stomatologiczna, nie była „siódmym wtajemniczeniem” potrzeba jeszcze wiele pracy. Liderami w roli popularyzatorów są Dorota i Przemysław Stankowscy. Nie tylko z sukcesem prowadzą placówkę stomatologiczną, ale także są stale obecni w mediach.

Udzielają się w radiu, telewizji, dają wywiady w prasie. Znaleźli nawet czas na napisanie poradnika dla pacjentów – „Bądź bystry u dentysty”. Przestrzegają, edukują, zachęcają do poświęcenia większej uwagi zębom. Obalają mity pokutujące wśród pacjentów na temat bólu zębów, wyjaśniają co może być jego przyczyną. Omawiają najczęściej przytrafiające się problemy z zębami w jasny, obrazowy, czasami dowcipny sposób. Uczą podstawowych zasad dbania o zęby, a także wyjaśniają zawiłości skomplikowanych zabiegów stomatologicznych. 

Prawdziwa praca u podstaw, ale i świetny sposób na budowanie silnej pozycji w mediach społecznościowych.

Więcej: stankowscy.com.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH