PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Soniczne szczoteczki dla homoseksualistów

ms
15-03-2018, 12:17
Soniczne szczoteczki dla homoseksualistów Szczoteczki Foreo dla homoseksualistów
Jeśli czegoś jeszcze nie wymyślono, to na pewno to coś zostanie wymyślone. Przyszedł czas na szczoteczki do zębów dla homoseksualistów.

Producentem szczoteczek jest firma FOREO, a teraz wypuściła je na rynek w limitowanej serii zestawów podarunkowych His&His.

Pomysł z pewnością chwyci, gdyż ten typ prezentu będzie wyśmienitym pomysłem na podarunek dla bliskiej osoby tej samej płci, aby stała się jeszcze bliższa.

Kampanię promującą szczoteczki prowadzą Jakub i Dawid, para nie kryjąca się ze swoich preferencji seksualnych.

- W Polsce wciąż brakuje podobnych inicjatyw, więc mamy nadzieję, że to krok, który pomoże coś zmienić – powiedział Jakub Kwieciński portalowi NOIZZ.pl.

Seria limitowana His&His to zestaw upominkowy dla par zawierający dwie niezwykłe, soniczne szczoteczki do higieny jamy ustnej – zachwala FOREO. Nowa ISSA 2 wyróżnia się niezwykłą siłą zawartą w delikatnych ruchach rotacyjnych, które zapobiegają cofaniu się dziąseł i które sprawiają, że używanie szczoteczki jest naprawdę proste. Dzięki ulepszonej i wydajnej przez 365 dni w roku baterii, możesz się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem każdego dnia.

Cena dwóch szczoteczek to 1 tys. zł bez 1 zł. Kupowana pojedynczo szczoteczka jest jakieś 250 zł droższa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
szczoteczka do zębów  

POLECAMY W SERWISACH