• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Skorzystaj ze Strefy Kariery na Targach Krakdent® 2017

ms
14-02-2017, 12:47
Skorzystaj ze Strefy Kariery na Targach Krakdent® 2017 Krakdent: Strefa Kariery (foto: pixabay)
Strefa Kariery w trakcie Targów Krakdent®, cóż to takiego? To miejsce dla wszystkich, którzy zamierzają związać swoje życie zawodowe z branżą stomatologiczną lub poszukują fachowców do kliniki dentystycznej. Organizatorzy czekają na zgłoszenia zainteresowanych.

Rokrocznie przybywa firm, chcących właśnie podczas Krakdent® znaleźć pracowników. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do rekrutacji: pod jednym dachem spotykają się liderzy branży oraz specjaliści z dużym doświadczeniem, otwarci na nowe wyzwania zawodowe.

Firmy szukające pracowników i zainteresowane udziałem w Strefie Kariery prosimy o przesłanie ofert pracy na adres koziej@targi.krakow.pl.

Ogłoszenia zostaną opublikowane na stoisku Strefy Kariery podczas trwania Targów.

   Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupia uwagę całej branży. Równie istotnym elementem wystawy jest ciesząca się coraz większym zainteresowaniem Strefa Kariery.

25. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent® odbędą się od 9 do 11 marca 2017 r. w EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9). Więcej szczegółów na stronie www.krakdent.pl. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH