PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Serce wystawców Krakdent® 2016 bije dla dzieci

ms
08-02-2016, 08:04
Serce wystawców Krakdent® 2016 bije dla dzieci Krakdent pomaga dzieciom (foto: pixabay)
Celem VI edycji akcji charytatywnej Dentopomoc jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. Inicjatywa ta zakończy się tym większym sukcesem, im więcej wystawców – uczestników Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent®  zaangażuje się w szlachetny projekt.

- Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie spotka się z pozytywną reakcją wystawców, którzy nie raz udowodnili, że dobro najmłodszych leży im na sercu. Im więcej firm włączy się w akcję, tym więcej placówek otrzyma pomoc – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie, które są inicjatorem i organizatorem Dentopomocy.

Ci, którzy dotychczas jeszcze nie mieli okazji zaangażować się w akcję, powinni wiedzieć, że w trakcie Międzynarodowych Targów Stomatologicznych Krakdent®  (10-12 marca) nastąpi zbiórka produktów stomatologicznych: past do zębów, szczoteczek o bajkowych kształtach, płynów do płukania ust, nici dentystycznych, pudełeczek na mleczaki, książeczek dla „Dzielnych Pacjentów”, zegarów piaskowych, odmierzających czas mycia zębów, gier edukacyjnych, zegarków oraz breloków. Mile widziane są także darmowe przeglądy stomatologiczne i leczenie ubytków.

Każdy wystawca już teraz może zadeklarować w jaki sposób chciałby się włączyć w akcję. Zobowiązanie można wypełnić w trakcie Targów (przekazując produkty) lub po ich zakończeniu (chociażby w przypadku usług takich jak przeglądy stanu uzębienia oraz leczenie).

W 2015 r. Dentopomoc wsparły: Oral-B Instytut blend-a-med, Colgate-Palmolive Poland, Dentonet.pl, Dornwell, Ecolab, Elgydium – Pierre Fabre Medicament Polska, Fundacja Kraina Zdrowia, GC Europe, Heraeus Kulzer, Lemix, MediaFlor, Magazyn Stomatologiczny, Medical Maestro, Nevadent, Oxnet, Pol-Intech, Prodenmed, Sensodyne, Quadrostom, Salus International.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Grażyna Grabowska   KRAKDENT   akcja charytatywna  

POLECAMY W SERWISACH