PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Rynek: Apolonia Medical z Dent-a-Medical

09-04-2013, 00:01
Rynek: Apolonia Medical z Dent-a-Medical (fot. sxc.hu)
Rynek: Apolonia Medical z Dent-a-Medical (fot. sxc.hu)
Zarząd Dent-a-Medical SA, największej w kraju sieci specjalistycznych klinik stomatologicznych, poinformował, iż 2 kwietnia 2013 roku zawarł umowę o współpracy z Apolonia Medical SA dotyczącą pośrednictwa spółki w sprzedaży asortymentu Apolonia Medical SA gabinetom stomatologicznym zrzeszonym w sieci Dent-a-Medical. 

Współpraca, będąca następstwem umowy, polegać będzie na oferowaniu gabinetom partnerskim Dent-a-Medical za pośrednictwem spółki mebli i elementów wyposażenia w atrakcyjnych cenach, niedostępnych dla podmiotów spoza sieci. Umowa zapewnia spółce udział w przychodach ze sprzedaży oferowanego przez Apolonia Medical SA asortymentu w gabinetach partnerskich sieci emitenta. W opinii zarządu, podpisanie umowy istotnie wpłynie na wyniki finansowe osiągane przez emitenta.

Dent-a-Medical SA to największa w kraju sieć specjalistycznych klinik stomatologicznych oferujących usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych ( kompleksowe leczenie z zakresu profilaktyki, stomatologii estetycznej i zachowawczej, protetyki, ortodoncji, periodontologii, implantologii, chirurgii stomatologicznej i stomatologii dziecięcej). Firma notowana jest na giełdzie New Connect.

Strategicznym  celem firmy  jest konsolidacja rynku stomatologicznego w Polsce. Model biznesowy spółki oparty jest na efekcie skali wynikającym ze współpracy z partnerami  sieci w zakresie obsługi pacjentów, dostawcami materiałów i sprzętu sieciom partnerskim oraz partnerami biznesowymi.

Apolonia Medical jest producentem wyposażenia do gabinetów stomatologicznych, wytwarzanego z wypienionego PCV, szkła akrylowego  i poliwęglanów. W tym roku spółka rozpoczęła pracę nad utworzeniem sieci dealerskiej, która będzie liczyć kilkadziesiąt podmiotów. Do tej pory firmie udało się już podpisać umowy z ośmioma podmiotami. W ramach współpracy partnerzy spółki otrzymują zestaw narzędzi, w skład którego wchodzą m.in. : zdjęcia, wizualizacje, pomoc w tworzeniu podstron internetowych zawierających treści reklamujące markę Apolonia Medical. Oferowane są też bardzo duże rabaty na produkty, które będą wykorzystywane w ekspozycji. Spółka pomaga również w organizowaniu i prowadzeniu szkoleń technicznych, handlowych i marketingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   rynek   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH