PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Rower ze zdrowymi zębami w pakiecie

jsz
27-05-2014, 08:04
Rower ze zdrowymi zębami w pakiecie Rower ze zdrowymi zębami w pakiecie (foto: sxc.hu)
Jubileusz praktyki dentystycznej dobrą okazją do pozyskania wdzięcznych pacjentów? Konkurs dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Moje zęby, zdrowe zęby" zorganizował NZOZ PARTNER - DENTAL Marcin Marasek ze Zdzieszowic. Celem tej akcji jest zachęcenie dzieci i młodzieży do systematycznego odwiedzania gabinetu stomatologicznego.

„Moje zęby, zdrowe zęby" to okazja do wykształcenia prawidłowych nawyków związanych z dbaniem o zęby oraz przełamania strachu przed wizytą u dentysty.

Konkurs potrwa do 20 czerwca 2014 r., a to oznacza, że w tych dniach każde dziecko, które do ukończenia 18 roku życia odwiedzi Gabinet Stomatologiczny przy ul. Nowej 3 w Zdzieszowicach i podda się koniecznemu leczeniu, zabiegom profilaktycznym lub innym procedurom medycznym, dostanie kupon. Te zaś będą uczestniczyć w losowaniu nagrody roweru. Organizator konkursu zwraca uwagę na fakt, że zebranie większej liczby kuponów, zwiększa szansę na wygraną.

Wręczenie nagrody nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego.

Na prośbę zwycięzcy dopuszcza się zamianę nagrody na inny wskazany sprzęt sportowy o takiej samej wartości.
Liczba kuponów uzależniona jest od tego jak często młody pacjent znajdzie się w gabinecie, który świętuje właśnie pierwszą rocznicę funkcjonowania. To ten jubileusz był powodem zorganizowania konkursu przez PARTNER - DENTAL.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
nagrody   próchica dzieci   PARTNER - DENTAL  

POLECAMY W SERWISACH