PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rekordowy KRAKDENT® - ponad 400 wystawców z całego świata!

ms
30-01-2018, 07:52
Rekordowy KRAKDENT® - ponad 400 wystawców z całego świata! Krakdent 2018
Na nieco ponad miesiąc przed inauguracją 26. Międzynarodowych Targów Stomatologicznych KRAKDENT® zostały ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia!

W gronie ponad 400 wystawców są firmy z całego świata – wśród nich wiele po raz pierwszy biorących udział w wydarzeniu.  Tym samym Targi KRAKDENT® z najlepszą w swojej historii ofertą wystawową i programem towarzyszącym (m.in. Kongres Dental Spaghetti, KRAKDENT-edu) umacniają pozycję lidera w branży. Organizatorzy spodziewają się ponad 15 tys. zwiedzających!

Warto już dziś dobrze zaplanować wizytę na Targach, by po pierwsze: nie przegapić żadnej z prezentowanych przez wystawców nowości, po drugie: nie zapomnieć o możliwości zdobycia cennej, fachowej wiedzy. Bez odpowiedniego logistycznego przygotowania w gąszczu kilkudziesięciu naukowych wystąpień można się bowiem pogubić. Program jeszcze nigdy nie był tak bogaty! Składają się na niego wykłady najwyższej klasy specjalistów podczas Kongresu Dental Spaghetti, prelekcje w ramach KRKADENT-edu, szkolenia wystawców organizowane zarówno w salach seminaryjnych jak i na stoiskach oraz… wyjątkowy wykład pt. ”Zęby na języku”. Przygotuje go i wygłosi prof. Jerzy Bralczyk, najpopularniejszy autorytet językowy Polaków.

Po raz kolejny najlepszym firmom prezentującym innowacyjne produkty zostaną przyznane nagrody w Konkursie o Medal Najwyższej Jakości.

Nie zabraknie też cieszącej się coraz większym zainteresowaniem wystawców charytatywnej akcji DENTOPOMOC. Jej celem jest zapobieganie chorobom jamy ustnej dzieci poprzez profilaktykę. Zgromadzone w ramach akcji produkty stomatologiczne organizatorzy targów przekażą dzieciom z małopolskich domów dziecka i rodzin zastępczych.

I choć wydawało się, że zeszłoroczne, rekordowe pod każdym względem Targi KRAKDENT® trudno będzie przebić, to już teraz wiadomo, że wystawców podczas 26. edycji będzie jeszcze więcej! Obecność na Targach potwierdzili liderzy branży stomatologicznej z kilkudziesięciu krajów na świecie, w tym tak odległych jak Chiny, Japonia, Korea Płd. czy USA.

26. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT® odbędą się od 8 do 10 marca 2018.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie www.krakdent.pl

Spotkajmy się w Krakowie!

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH