• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Radom: remont w poradni stomatologicznej szpitala specjalistycznego

kan
23-07-2017, 08:35
Radom: remont w poradni stomatologicznej szpitala specjalistycznego Remont poradni stomatologicznej w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym jeszcze w tym roku (fot. pixabay)
Prace remontowe w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym - przed końcem roku  planowane jest także gruntowne odnowienie poradni stomatologicznej.

Jak informuje Radio Plus w tym roku zakończono odnawianie trzech poradni - kardiologicznej dla dorosłych, gastroenterologicznej i zakładu diagnostyki obrazowej. W najbliższych planach kolejne remonty, tym razem poradni dermatologicznej, dla dzieci i młodzieży oraz stomatologicznej.

- Poradnie specjalistyczne w radomskim szpitalu to jest ten pierwszy kontakt ze szpitalem. Zależy nam na tym, żeby one wyglądały w sposób jak najlepszy. Po prostu po europejsku. Wiadomo, że szpital jest już stary. W przyszłym roku będziemy mieli 50. rocznicę powstania szpitala, ale staramy się na bieżąco te remonty realizować, a pacjentów, którzy tutaj się leczą jest bardzo wielu - mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

- Potrzeby szpitala w zakresie remontów i modernizacji są ogromne. W tym roku mamy jeszcze dokończyć poradnię stomatologiczną dziecięcą na ul. Lekarskiej i dermatologiczną - mówi Marek Pacyna, dyrektor Radomskiego Szpitala Specjalistycznego.

Więcej: radioplus.com.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
fundusze inwestycyjne   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH