PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

PTS chce pożyczyć pieniądze na kongres FDI

ms
15-06-2015, 08:06
PTS chce pożyczyć pieniądze na kongres FDI Pieniądze na kongres FDI (foto: Fotolia/PTWP)
KS NRL pozytywnie zaopiniowała wniosek PTS o pożyczkę w związku z organizacją FDI World Dental Federation w Poznaniu w 2016 r.

Komisja Stomatologiczna Naczelnej Rady Lekarskiej popiera inicjatywę udzielenia Polskiemu Towarzystwu Stomatologicznemu pożyczki przeznaczonej na organizację Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI World Dental Federation w Poznaniu w 2016 r.

Komisja Stomatologiczna NRL postuluje jednocześnie, aby jej przedstawiciele wchodzili w skład Komitetu Naukowego Kongresu oraz aby w czasie Kongresu odbyło się posiedzenie Komisji Stomatologicznej NRL.

W ocenie Komisji Stomatologicznej, organizacja Światowego Kongresu Stomatologicznego w Poznaniu jest prestiżowym dla polskiej stomatologii przedsięwzięciem o międzynarodowej skali, dlatego samorząd lekarski, w ramach posiadanych możliwości finansowych, powinien wesprzeć tę inicjatywę.

Komisja Stomatologiczna NRL podkreśla, że podmiot ubiegający się o udzielenie pożyczki czyli Polskie Towarzystwo Stomatologiczne od wielu lat harmonijnie współpracuje z Komisją Stomatologiczną i - jako towarzystwo naukowe - nierzadko wspiera Komisję swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
PTS   KS NRL   NRL   FDI Poznań 2016   Kongres FDI  

POLECAMY W SERWISACH