PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Przetarg na podręcznik dobrych praktyk w stomatologii

smn
28-04-2016, 11:43
Przetarg na podręcznik dobrych praktyk w stomatologii Dobry podręcznik dobrych praktyk w cenie (fot. pixabay)

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ogłasza przetarg na opracowanie podręcznika dobrych praktyk mającego promować higienę jamy ustnej.

Ten podręcznik to jeden z elementów programu realizowanego ze środków Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy. Publikacja ma być skierowana do rodziców, opiekunów i wychowawców małych dzieci. Wykonawca powinien wykazać, że ma w dorobku minimum dwa podręczniki co najmniej stustronicowe.

W ocenie ofert będą się liczyć przede wszystkim kadry. W konkursie mają szansę tylko ci, którzy dysponują odpowiednio fachowym zespołem, czyli pięcioma autorami – ekspertami w dziedzinie stomatologii dziecięcej, pediatrii, socjologii, psychologii, pedagogiki. Mile będą widziane osoby z tytułami naukowymi (doktor, doktor habilitowany, profesor w zakresie wskazanych obszarów), autorzy publikacji z tych dziedzin. Co najmniej dwóch ekspertów ma być stomatologami dziecięcymi.

Przedmiot zamówienia: wykonanie kompleksowej usługi polegającej na przygotowaniu i wydaniu podręcznika dobrych praktyk wraz z dostawą wydrukowanych podręczników do siedziby UM w Poznaniu.
 Termin wykonania: 31 października 2016
Termin składania ofert: 30 maja 2016 r. godz. 09:00, Dział Zamówień Publicznych UMP
Termin związania ofertą: 30 dni
Kontakt: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu , ul. Fredry 10, 61-701 Poznań tel. 61 854-60-00, faks 61 852-04 -55, 8546146
Adres strony internetowej: www.ump.edu.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH