PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prestige Dent w Grupie Medicover

ms
20-01-2017, 12:49
Prestige Dent w Grupie Medicover Prestige Dent
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu przejęte zostało przez Grupę Medicover.

– Jest to kolejny krok w strategii rozwoju. Zależy nam na tym, aby pacjenci na Dolnym Śląsku mieli dostęp do najbardziej zaawansowanych procedur stomatologicznych oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów, oferujących szeroki wachlarz usług w każdym obszarze terapeutycznym – mówi Wioletta Januszczyk, dyrektor zarządzająca Medicover Stomatologia.

We wrocławskiej klinice pracują eksperci ze: stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki i implantologii.

W Prestige Dent każdy pacjent, zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu leczenia ma zagwarantowaną opiekę w nagłych sytuacjach wymagających interwencji stomatologa. Gdy pacjent poczuje dyskomfort lub ból może w każdej chwili - niezależnie od pory dnia - skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Klinika Prestige Dent powstała w 2007 r.

Stomatologia Medicover obejmuje 70 gabinetów stomatologicznych w całej Polsce (od maja 2016 r. częścią grupy Medicover są gabinety DentaCare oferujące kompleksową opiekę stomatologiczną w  Warszawie i Poznaniu).

Pacjenci Medicover mogą korzystać z pogotowia stomatologicznego Hot Line Medicover 500 900 999 – przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Medicover  

POLECAMY W SERWISACH