PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Polmed SA: nowy kontrakt na świadczenia stomatologiczne

js
20-01-2016, 10:40
Polmed SA: nowy kontrakt na świadczenia stomatologiczne Polmed SA - aneks dotyczący usług stomatologicznych na 2016 r. (foto: pixabay)
Polmed SA podpisał ze-Śląskim OW NFZ aneks dotyczący świadczeń z zakresu leczenia stomatologicznego w 2016 r.

Maksymalna wysokość świadczeń w zakresie leczenia stomatologicznego do 31 grudnia 2016 r. wyniesie 256,5 tys. zł. Rozliczenie świadczeń następować będzie w oparciu o zweryfikowane listy świadczeniobiorców zadeklarowanych oraz wykazy udzielonych świadczeń.

Łączna wartość zawartych przez spółkę Polmed umów oraz aneksów do umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej z oddziałami NFZ na 2016 r. wynosi ok. 4,66 mln zł. Jest to wartość szacunkowa, odnosząca się tylko do części pakietu umów. Firma podała, że nie zostały jeszcze zawarte aneksy do pozostałych obowiązujących umów z oddziałami NFZ, które określałyby maksymalną wartość świadczeń na 2016 r. (stawki kapitacyjne przy innych rodzajach umów).

Polmed S.A. prowadzi 17 placówek leczniczych, zlokalizowanych w: Trójmieście, Starogardzie Gdańskim, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Polmed   OW NFZ w Katowicach   kontraktowanie  

POLECAMY W SERWISACH