PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Otwarte dni dentofobii w Dentim Clinic

szaft
07-07-2014, 11:47
Otwarte dni dentofobii w Dentim Clinic Otwarte dni dentofobii w Dentim Clinic (fot. Dentim Clinic)
Centrum Ortodoncji i Implantologii Dentim Clinic w Katowicach, sezon wakacyjny postanowiło wykorzystać do przełamywania barier tzw. dentofobów. W ciągu lata w placówce odbędzie się cykl dni otwartych pt. „Wspólnie walczymy z dentofobią”. Wspólnie, ale – co ciekawe – bez udziału dentysty.

Jak podkreślają organizatorzy, będzie to pierwsza tego typu na Śląsku niezobowiązująca forma bezpłatnych spotkań w klinice, bez żadnych konsultacji czy zabiegów z lekarzem.

- Podczas takiego spotkania każdy może nie tylko zobaczyć, ale również dotknąć, przetestować, sprawdzić osobiście jak działają najnowocześniejsze technologie - Dental Button, The Wand, Gaz Rozweselający, narkoza - wszystko co umożliwia prowadzenie bezbolesnych zabiegów - informuje placówka.

Ponadto pacjenci będą mogli zobaczyć jak wygląda ultraprecyzyjna praca z mikroskopem, co można zobaczyć dzięki kamerze wewnątrzustnej, jak działa tomograf komputerowy, czy też jak „czytać" cyfrowe zdjęcia rentgenowskie.

Dla uczestników spotkań Dentim Clinic przygotowało vouchery w wysokości 100 złotych.

Dentim Clinic w Katowicach znana jest z organizacji różnych akcji promocyjnych. W styczniu placówka zainaugurowała kampanię edukacyjno - profilaktyczną skierowaną wyłącznie do kobiet. Celem projektu „ZdrowoUśmiechnięte" jest objęcie opieką profilaktyczną kobiet z woj. śląskiego oraz uświadomienie jak na różnych etapach życia kobiety zdrowie jamy ustnej może wpływać na zdrowie całego organizmu. Klinika Wojciecha Fąferki oferuje także konsultacje z Wedding Smile Concierge dla narzeczonych, organizuje również Dni Ortodoncji. Z okazji Dnia Matki w placówce zorganizowano akcję"My Mum & Me". 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentofobia   Otwarte dni dentofobii   Dentim Clinic  

POLECAMY W SERWISACH